Nie żyje jedyna córka Elvisa Presleya. Lisa Marie Presley miała 54 lata

Znana jako książniczka rock and rolla, Lisa Marie Presley, nie żyje. Informację o śmierci artystki przekazała jej matka. Niespodziewania śmierć gwiazdy wstrząsnęła światem.

W piątek, 13 stycznia 2023 roku, świat obiegła informacja o śmierci Lisy Marie Presley. Jedyna córka Elvisa i Priscilli Presleyów kilka godzin wcześniej trafiła do szpitala.

Życie Lisy Marie Presley. Córka Elvisa była czterokrotnie zamężna

Lisa Marie Presley była córką legendarnego muzyka i aktora, Elvisa Presleya. W duecie z ojcem w wypuściła utwór "Don’t Cry Daddy", do którego teledysk ukazał się w połowie 1997 roku. Lisa nazywana była "księżniczką rock and rolla". Po śmierci sławnego ojca, piosenkarka odziedziczyła fortunę. Lisa Marie Presley była czterokrotnie zamężna, a jej miłosne perypetie były łakomym kąskiem dla mediów. Gwiazda związana była z Michaelem Lockwoodem, Nicolaesm Cagem, Michaelem Jacksonem oraz Dennym Keoughem.

 

Lisa Marie Presley była w świetnej formie. Niespodziewanie trafiła do szpitala

Dwa dni przed śmiercią Lisa Marie Presley uczestniczyła w 80. gali rozdania Złotych Globów. Wówczas artystka świętująca triumf filmowej biografii swojego ojca, była w świetnej formie i nic nie wskazywało na to, że może się to zmienić.

W nocy z czwartku na piątek, Priscilla Presley poinformowała, że jej córka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Matka piosenkarki zapewniła, że Lisa ma dobrą opiekę, a wszyscy członkowie rodziny modlą się o jej powrót do zdrowia.

Moja ukochana córka Lisa Marie trafiła nagle do szpitala. Teraz otrzymuje tam najlepszą opiekę. Proszę, módlcie się za nią i naszą rodzinę. Czujemy, że na całym świecie się za nami modlicie i prosimy, byście uszanowali naszą prywatność w tym czasie.

przekazała do mediów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że po niespodziewanym zatrzymaniu akcji serca, Lisa Marie Presley została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Zobacz wideo "Elvis". Niezwykły Austin Butler w pierwszym zwiastunie filmu o królu rock and rolla

Lisa Marie Presley nie żyje. Informację o jej śmierci przekazała matka

Niestety stan zdrowia artystki okazał się na tyle poważny, że mimo szybkiej interwencji lekarzy, Lisa Marie Presley zmarła.

Z ciężkim sercem muszę podzielić się łamiącą informacją, że moja piękna córka nas opuściła

— przekazała Priscilla Presley za pośrednictwem Associated Press. Matka "księżniczki rock and rolla" dodała, że gwiazda była ciepłą kochającą osobą, a jej śmierć jest dla wszystkich ciosem. Lisa Marie Presley zmarła w piątek 13 stycznia 2023 roku, kilkanaście dni przed swoimi 55. urodzinami. Przyczyna śmierci gwiazdy zostanie podana niebawem.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: