Pamiętacie ich początki w telewizji? Wtedy wyglądali zupełnie inaczej. Przeszli ogromne metamorfozy

Wielu polskich prezenterów i prezenterek przeszło niebywałą metamorfozę od czasu swojego telewizyjnego debiutu. Przypomnijmy, jak wyglądały najpopularniejsi dziennikarze jeszcze kilkanaście lat temu.

Metamorfozy gwiazd to temat, który niemal od zawsze budzi kontrowersje. Choć regularnie występują na szklanym ekranie, to niewielu pamięta ich początku w telewizji. Wielu prezenterów i prezenterek podczas telewizyjnego debiutu wyglądało zupełnie inaczej niż teraz. Niektóre gwiazdy otwarcie przyznają, że w zmianach wizerunku pomogła im medycyna estetyczna, inni z kolei nie ingerują w naturę. Zobaczcie, jak zmieniły się najpopularniejsze osobowości polskiej telewizji. Zdjęcia metamorfoz niżej wspomnianych prezenterów znajdziecie w galerii znajdującej się na początku artykułu.

Tak zmienili się polscy prezenterzy. Dziś stawiają na klasykę i elegancję

Choć na początku swojej przygody z kamerą, Krzysztof Ibisz preferował młodzieżowy styl, dziś jest eleganckim mężczyzną, a nieodłącznym elementem jego wizerunku są koszule i marynarki. Prezenter inwestuje w urodę, regularnie korzystając z zabiegów upiększających. Jego cechą charakterystyczną jest śnieżnobiały uśmiech.

Tomasz Kammel przez lata słynął z modowych wpadek. Prezenter nosił eleganckie marynarki i koszule w połączeniu z szerokimi jeansami i trampkami. Obecnie nie eksperymentuje z wyglądem i korzysta z porad profesjonalnych stylistów.

Piotr Kraśko od początku kariery telewizyjnej dbał o wizerunek, przykładając dużą uwagę do wizerunku. Prowadzący programy informacyjne prezenter stawiał na elegancję, która i dzisiaj jest jego cechą charakterystyczną. Dziennikarz zapuścił także brodę, a pierwsze siwe włosy dodają mu jeszcze więcej klasy.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Włosowe eksperymenty były na porządku dziennym. Tak dziś wyglądają polskie prezenterki

Polskie prezenterki równie odważnie eksperymentowały z wyglądem, a w szczególności z fryzurami. Prowadząca w Telewizji Polsat "Wydarzenia", Dorota Gawryluk, przez lata nosiła krótko obcięte włosy pofarbowane na ciemny kolor. Dziś stawia na nieco dłuższą fryzurę, która zdecydowanie odejmuje jej lat.

Dziennikarka "Teleexpressu", Beata Chmielowska-Olech, podobnie jak poprzedniczka, przez lata eksperymentowała z wizerunkiem. Główne zmiany dotyczyły jej fryzury. Prezenterka nie bała się odważnych kolorów i nietypowych cięć, które nierzadko nie współgrały z jej typem urody. Dziś stawia na klasykę.

Kinga Rusin, prezenterka stacji TVN od lat jest podziwiana za młodzieńczy wygląd, a w tym roku 52 lata. Dziennikarka przez lata nosiła długie, ciemne włosy i grzywkę, lecz obecnie stawia na naturalność, nie tylko w kwestii makijażu, ale i koloru fryzury.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: