Jennifer Coolidge debiutuje na TikToku i ma już ponad 7 mln wyświetleń. Wideo ma ukryty przekaz

Chociaż Jennifer Coolidge ma już 61 lat, to można śmiało powiedzieć, że w tym momencie przeżywa swoją drugą młodość. Wszystko za sprawą serialu HBO "Biały lotos", w którym aktorka wcieliła się w postać ekscentrycznej Tanyi McQuoid. Jej kreacja podbiła serca widzów i krytyków. Na fali ostatnich sukcesów, Coolidge założyła konto na TikToku i nagrała pierwszy filmik. Wideo szybko stało się viralem i bije rekordy popularności.

TikTok to jedno z najszybciej rozwijających się mediów społecznościowych ostatnich lat. Jego główna funkcja to tworzenie krótkich materiałów wideo, których forma ma być zbliżona do teledysków muzycznych. Na stworzenie konta w serwisie zdecydowało się wiele znanych osób, które wiedzą, że to dobry sposób na dotarcie do swoich fanów. W ostatni piątek na TikToku pojawił się pierwszy filmik od Jennifer Coolidge, która w końcu zdecydowała się założyć konto na tej platformie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Jennifer Coolidge wraca na salony [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Tanya z "Białego lotosu" wkracza w świat TikToka

Nagranie trwa 41 sekund i widzimy aktorkę na tle greenscreena w studiu nagraniowym. Z nowymi widzami przywitała się słowami: "Cześć, to mój pierwszy TikTok. Próbowałam wymyślić coś fajnego i zdecydowałam się powiedzieć wiersz, który lubię".

Szybko okazało się, że gwiazda serialu HBO nie będzie recytować poezji. Z jej ust wybrzmiały słowa z tekstu piosenki "Jenny from the Block" z repertuaru Jennifer Lopez. "Niech cię nie zmyli ilość kasy, jaką mam. Nadal jestem tą Jenny, Jenny, Jenny z sąsiedztwa" – recytowała Coolidge.

Wybranie tej piosenki może stanowić odniesienie do ostatnich sukcesów, które spotkały aktorkę. Przypomnijmy, że została uhonorowana Złotym Globem w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serii limitowanej, antologii lub filmie telewizyjnym za rolę Tanyi w "Białym lotosie" Mike'a White'a. Sam serial również został nagrodzony, a aktorka podczas gali także wręczała jedną statuetkę, przy czym również oczarowała widownię. 

80. rozdanie Z?otych Globw Jennifer Coolidge zażartowała na Złotych Globach. Wytknęli jej wpadkę

Po chwili recytacji tekstu, aktorka zmieniła kadr i oczom wszystkim ukazała się autorka tej piosenki, czyli Jennifer Lopez. Amerykańska piosenkarka cały czas siedziała obok Coolidge i najwyraźniej stanowiła dla niej otuchę w nagrywaniu pierwszego TikToka. Po chwili powiedziała, że jest zachwycona jej interpretacją tekstu: "Podoba mi się. Naprawdę mi się podoba".

Filmik aktorki ma już ponad siedem milionów wyświetleń, a polubiono go łącznie 1,7 miliona ludzi. Chociaż poczucie humoru Coolidge może być dla niektórych niezrozumiałe, to także ma naprawdę wielu zwolenników, na co dowodem są liczne komentarze pod nagraniem aktorki. Jest ich już ponad 33 tysiące.

POPkultura Jennifer Coolidge zaliczyła najpopularniejsze seriale, ale zawsze była w tle. Teraz wreszcie jest jej czas

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: