Maturzyści z Olsztyna zatańczyli do piosenki Lady Gagi. Ich układ robi furorę

Nagranie ze studniówki olsztyńskiego liceum bije rekordy popularności. Tamtejsi maturzyści postanowili uatrakcyjnić przebieg szkolnej imprezy i oprócz tradycyjnego poloneza, przygotowali też inną choreografię. Zatańczyli walca do utworu "Hold My Hand" z repertuaru Lady Gagi. - Popłakałam się! Coś pięknego! - możemy przeczytać w komentarzach.

Po Nowym Roku rozpoczęły się ostatnie miesiące nauki dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych. Około sto dni przed egzaminem maturalnym organizowane są studniówki, czyli imprezy, które są symbolicznym zakończeniem licealnego okresu w życiu młodych ludzi. Większość balów przedmaturalnych przebiega według powszechnie przyjętego schematu, ale coraz więcej szkół decyduje się na urozmaicenie przebiegu imprezy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 138

Studniówka z I LO w Olsztynie podbija internet!

Na nietypowy pomysł wpadli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Postanowili zatańczyć zarówno tradycyjnego poloneza, jak i wykonać taniec, który zazwyczaj nie kojarzy się z tego typu zabawą. Ten innowacyjny pomysł przypadł do gustu wielu internautom.

Maturzyści zatańczyli walca do utworu "Hold My Hand" Lady Gagi. Wykonali go przed wszystkimi obecnymi podczas ich studniówki. Autorem tej przepięknej choreografii jest mistrz tańca towarzyskiego Krzysztof Wasilewski, który jest także absolwentem olsztyńskiego I LO.  

 

Całe zdarzenie zostało nagrane i udostępnione w sieci na platformie YouTube. Momentalnie stało się viralem i zebrało już ponad 650 tys. wyświetleń naliczonych w zaledwie cztery dni. Walc w wykonaniu maturzystom bardzo spodobał się internautom, którzy piszą pod ich adresem mnóstwo komplementów. Możemy przeczytać takie komentarze, jak: 

Brawo dla wszystkich. Super, że Wam się chciało
Przepięknie młodzież zatańczyła. Gratulacje dla Pana Krzysztofa Wasilewskiego, który jest autorem tego występu
Niezwykle piękny taniec, pełen pasji i wzruszeń.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: