Te gwiazdy były kiedyś razem. Przypominamy najgłośniejsze pary polskiego show-biznesu

Wspólne wywiady i sesje na okładki gazet, to częste zachowania zakochanych celebrytów. Jednak gdy miłość się kończy i czar pryska, to niewielu fanów pamięta, z kim spotykali się jego idole. Przypomnijmy najgłośniejsze pary w polskim show-biznesie.

Nie od dziś wiadomo, że życie miłosne gwiazd budzi zainteresowanie mediów. Celebryci chętnie dzielą się prywatą, publikując zdjęcia ze swoimi drugimi połówkami. Choć niektórym udało się odnaleźć miłość, to nierzadko po wspólnych wywiadach i licznych sesjach na okładkach gazet, następowało burzliwe rozstanie w atmosferze skandalu i wzajemnych oskarżeń. Przypomnijmy związki najpopularniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu.

Te gwiazdy były kiedyś razem. Niektóre relacje szokują

Zanim Marina Łuczenko została żoną popularnego polskiego piłkarza, Wojciecha Szczęsnego, była w kilku nieudanych związkach. Niewielu pamięta, że piosenkarka przez pewien czas spotykała się muzykiem Wojciechem "Łozo" Łozowskim. Para poznała się na planie programu "Taniec z gwiazdami". Choć wydawało się, że dobrze się dogadują, to po kilku miesiącach media obiegła informacja o ich rozstaniu.

Marina Łuczenko i Wojciech ŁozowskiMarina Łuczenko i Wojciech Łozowski Fot. Piotr Blawicki / East News

Od pewnego czasu Aleksander Milwiw-Baron uchodzi za jednego z największych amantów w rodzimym show-biznesie. Muzyk ma na swoim koncie kilka głośnych, medialnych relacji. Jedną z jego partnerek była aktorka, Aleksandra Szwed, z którą rozstał się w 2013 roku. Obecnie Baron jest w związku z modelką, Sandrą Kubicką, a Szwed od lat tworzy szczęśliwą relację z Krzysztofem Białkowskim, z którym wychowuje dwójkę dzieci

Aleksander Baron i Aleksandra SzwedAleksander Baron i Aleksandra Szwed MICHAL WARGIN / EAST NEWS

A czy pamiętacie, że Anna Mucha, była swego czasu partnerką Kuby Wojewódzkiego? W latach 2003-2007 aktorka i dziennikarz tworzyli jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Ostatecznie para podjęła decyzję o rozstaniu, lecz mimo upływu lat, wciąż pozostają w bliskich relacjach.

Kuba Wojewódzki i Anna MuchaKuba Wojewódzki i Anna Mucha Fot. Jacek Barcz / East News

Zobacz wideo Dlaczego nie podrywają jej mężczyźni i jak zmienił jej wizerunek związek z byłym mężem? Dagmara Kaźmierska w Wywiadzie Plotka

Kiedyś tworzyli szczęśliwe związki. Pamiętacie, że byli razem?

Obecnie Agnieszka Popielewicz jest żoną piosenkarza Grzegorza Hyży. Przed laty z jednym z braci Mroczek, Marcinem. Choć długo ukrywali swój związek, to plotki o ich romansie pojawiły się już w 2006 roku. Niestety dwa lata później ogłosili rozstanie. 

Marcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz-HyżyMarcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz-Hyży Zenon Zyburtowicz/East News

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka byli swego czasu jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Wokaliści spotykali się przez 4 lata, lecz ich wielokrotnie wystawiany na próbę związek nie przetrwał. — Kiedyś byłam w związku ze wschodzącą gwiazdą muzyki w Polsce. I tak bardzo przeszkadzało mi to, że ludzie mogą mówić o nas, i ten zdolny muzyk będzie postrzegany głównie przez pryzmat naszego związku, że to nas wyniszczyło — mówiła Kayah w "Gazecie Wyborczej".

Sebastian Karpiel-Bułecka i KayahSebastian Karpiel-Bułecka i Kayah WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: