ZUS wyliczył emeryturę Katarzynie Skrzyneckiej. Prognozy "nie przedstawiają się błękitnie"

Choć Katarzyna Skrzynecka ma dopiero 52 lata, to już teraz zabezpiecza się finansowo na przyszłość. Jakiś czas temu aktorka podzieliła się informacją na temat wysokości prognozowanej emerytury i zdradziła, jaki ma plan, by zadbać o swoje finanse.

Emerytury gwiazd to ostatnio gorący temat w mediach. Również artyści, którzy nie są w wieku uprawniającym do pobierania świadczeń, zaczęli interesować się tą burzliwą kwestią. Jedną z takich osób jest aktorka Katarzyna Skrzynecka, która jakiś czas temu ujawniła wysokość prognozowanej emerytury. W obliczu wyliczeń ZUS, postanowiła sama zabezpieczyć się finansowo na przyszłość.

ZUS obliczył wysokość emerytury Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka nie kryła zaskoczenia

W jednym z wywiadów z portalem Pudelek Katarzyna Skrzynecka powiedziała, że ZUS obliczył prawdopodobną wysokość jej emerytury. Aktorka przyznała, że nie miała wygórowanych oczekiwań, lecz tak niskiej stawka bardzo ją zaskoczyła. Prognozy nie przedstawiają się zbyt optymistycznie i gwiazda musi sama zadbać o swoje finanse na przyszłość, bowiem na ten moment może liczyć jedynie na 35 zł miesięcznie. — Taką swego czasu dostałam prognozę z ZUS, że te nasze prognozy emerytalne raczej nie przedstawiają się błękitnie i szczęśliwie — wyznała Skrzynecka.

Zobacz wideo Córka Katarzyny Skrzyneckiej nie chce być sławna! „Mówi do mnie: Nie drzyj mordy!"

Katarzyna Skrzynecka ma plan. Aktorka wie, jak zabezpieczyć się na przyszłość

Jednak Katarzyna Skrzynecka postanowiła nie rozpaczać nad wyliczeniami otrzymanymi od ZUS. 52-latka zapewniła, że póki nie doskwierają jej żadne problemy zdrowotne i ma wystarczająco dużo siły, to zamierza będzie pracować tak długo, jak to możliwe. — Jeżeli nasze państwowe zasoby nam tego nie zapewnią, to trzeba samemu o tym myśleć, żeby zadbać o siebie, o swoją rodzinę w przyszłości — powiedziała aktorka, dodając, że obecnie występuje w dziewięciu spektaklach i część zarobionych pieniędzy zamierza odłożyć na fundusz emerytalny.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: