Nie śpią, bo oglądają pierwsze polskie reality show Netfliksa. "Najlepszy program, jaki widziałam", "Za mało odcinków"

"Love Never Lies: Polska" to pierwsze polskie reality show Netfliksa. Na platformę trafiło już 6 odcinków rywalizacji, jednak finał będzie można obejrzeć dopiero 1 lutego. Pojawiły się pierwsze opinie na temat nowej propozycji Netfliksa - widzowie są zachwyceni.

Do oferty Netfliksa trafił właśnie pierwszy polski reality show. Platforma poza filmami, serialami czy dokumentami ma również szeroką ofertę programów rozrywkowych, jednak wcześniej streamer nie zrealizował żadnego formatu z polskimi uczestnikami. "Love Never Lies: Polska" to konsekwencja trwającej od kilku lat mody na tzw. bikini reality.

Zobacz wideo "Pokolenie Ikea". Korpo, kredyt, szybki seks, czyli duże miasto w pigułce [ZWIASTUN]

To programy, których akcja toczy się w egzotycznej scenerii, gdzie po rajskich plażach przechadzają się roznegliżowani, wysportowani uczestnicy. Każdy z nich musi znaleźć (lub udawać, że znalazł) drugą połówkę i pielęgnować swoją nietypową relację. Do wspomnianego formatu zaliczamy telewizyjny hit "Hotel Paradise", "Ex na plaży" czy "Love Island".

"Love Never Lies: Polska" już na Netfliksie. O co chodzi w programie?

Od środy 25 stycznia widzowie Netfliksa mogą obejrzeć przygody uczestników "Love Never Lies: Polska". Format opiera się na bazie hiszpańskiego odpowiednika - "Amor con fianza", a w naszym kraju prowadzi go Maja Bohosiewicz. W opisie show czytamy:

"Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy programu za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. 'Love Never Lies: Polska' wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.".

Polscy uczestnicy programu spędzili kilka tygodni w słonecznej Grecji. Na Netfliksie można obejrzeć już sześć odcinków ich zmagań o nagrodę pieniężną, a epizod finałowy trafi na platformę 1 lutego.

Oscary 2023. Kadr z filmu 'Na Zachodzie bez zmian'"Na Zachodzie bez zmian" to konkurent "IO". Gdzie obejrzeć oscarowe filmy?

Netflix inwestuje w reality show. Pierwszy polski format trafił na platformę

Jak cytuje biuro prasowe Netfliksa portal Wirtualne Media:

"Netflix tworzy programy typu reality już od jakiegoś czasu. 'Miłość jest ślepa', 'Too Hot to Handle', 'The Circle' to tylko niektóre tytuły, które zdobyły ogromną popularność zarówno na świecie, jak i wśród polskiej publiczności. Netflix zapewnia swoim widzom różnorodność, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego także w Polsce będą produkowane nowe gatunki".

Twórcy bardzo wierzą w nowy format i mają ku temu podstawy. Reality z romansami w tle biją ostatnio rekordy popularności.

"Jest to propozycja wypełniona prawdziwymi emocjami, humorem i sytuacjami, które prowokują niejedną dyskusję. Wierzymy w siłę tego programu - jest to naprawdę mocny format i świetna rozrywka" - zapewnia streamer.

Po pierwszych komentarzach w mediach społecznościowych widać, że Netfliksowi faktycznie udało się spełnić oczekiwania widzów. W komentarzach na temat "Love Never Lies: Polska" czytamy niemal same komplementy i entuzjastyczne opinie.

"Obejrzałam wszystkie 6 odcinków dziś i jakie było moje rozczarowanie na wieść, że finał dopiero pierwszego lutego", "Najlepsze show, jakie widziałam", "Jakie to dobre jest, piąta rano - kładziemy się spać przez Was", "Obejrzałam jak większość tu na raz, bo inaczej się nie dało", "Szkoda, że tak szybko się kończy" - piszą podekscytowani widzowie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: