Britney Spears zniknęła z Instagrama. Zaniepokojeni fani zaalarmowali policję

Fani Britney Spears znowu mają powody do zmartwień. Piosenkarka nagle usunęła swoje konto na Instagramie i przestała dawać znaki życia. Stroskani ludzie zaalarmowali odpowiednie służby, które odwiedziły wokalistkę w jej rezydencji. Ta wizyta jednak nie uspokoiła miłośników wokalistki.

Cały okres kariery Britney Spears był bardzo burzliwy dla wokalistki. O wokalistce zrobiło się głośno w 1998 roku, kiedy wypuściła swój debiutancki singiel "…Baby One More Time". 17-letnia wówczas wokalistka momentalnie odniosła szybki sukces, który sprawił, że w jej życiu było mnóstwo problemów.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Popadła w wiele nałogów, a jej stan psychiczny nie był w najlepszej formie. Wykorzystał to ojciec, który postanowił ją ubezwłasnowolnić. Wokalistka w tym czasie zachowywała się bardzo dziwnie, co nie umknęło uwadze jej wiernych fanów. To dzięki nim Spears odzyskała wolność w 2021 roku, kiedy sąd uwolnił ją od kurateli ojca.

Zobacz wideo Popkultura odc. 139

Britney Spears ponownie wzbudza wielkie emocje

Po odzyskaniu wolności Britney wzięła ślub z młodszym o 14 lat Samem Asgharim, którego poznała w 2016 roku na planie teledysku do piosenki "Slumber Party". Od tej pory wydawać by się mogło, że jej życie zaczęło wracać na właściwe tory. Teraz wokalistka znowu zaskoczyła wszystkich swoich fanów. 

Z dnia na dzień usunęła swoje konto na Instagramie i całkowicie zniknęła z sieci. Zaniepokojeni miłośnicy Britney postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zmartwieni tym, że piosenkarce mogło się coś stać, poinformowali o wszystkim odpowiednie służby. Zgłoszeń z prośbą o interwencję było tak dużo, że policja postanowiła odwiedzić dom wokalistki.

Przedstawiciel lokalnej policji w rozmowie z serwisem plotkarskim PageSix powiedział, jak przebiegała wizyta w jej rezydencji:

Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy liczne wezwania do naszej dyspozytorni i zasadniczo mogę potwierdzić, że nie ma przesłanek do twierdzenia, że Britney Spears znajduje się w niebezpieczeństwie lub cokolwiek jej zagraża

Dla wielu fanów piosenkarki te informacje nie są jednak wystarczające. Zaznaczają, że nie wiadomo nawet, czy funkcjonariusze mieli z nią bezpośredni kontakt. W sieci pojawia się mnóstwo teorii spiskowych, jakoby Britney Spears nie żyła, a na wszystkich dotychczasowych nagraniach pojawia się wynajęta aktorka. 

Jednak przedstawiciel policji również odniósł się do tego:

To po prostu kwestia prywatności mieszkańców naszej okolicy. Nie ujawniamy tego rodzaju informacji. Nawet, jeśli chodzi o gwiazdę obserwowaną przez miliony ludzi na całym świecie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: