Takiego występu w "Mam talent" jeszcze nie było! Dostał złoty przycisk od wszystkich jurorów

Występ skromnego nauczyciela z Wielkiej Brytanii przejdzie do historii programów z serii "Mam talent". W najnowszym odcinku "America's Got Talent: All Stars" wbił wszystkich jurorów w fotele, wykonując własną wersję utworu "The Sound of Silence" duetu Simon & Garfunkel. To co się stało później, przerosło jego najśmielsze oczekiwania.

W Stanach Zjednoczonych aktualnie emitowany jest program "America’s Got Talent: All-Stars", do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. W ostatnim odcinku podczas przesłuchań wystąpił Tom Bell, który jest finalistą 15. edycji brytyjskiej wersji "Mam talent". W zeszłym roku był o krok od wygranej, ale być może uda mu się tego dokonać teraz. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 139

Złoty przycisk w wyjątkowej edycji "Mam talent"

24-letni nauczyciel ze szkoły średniej w West Sussex w Wielkiej Brytanii zaprezentował teraz własną wersję przeboju "The Sound of Silence" duetu Simon & Garfunkel. Mężczyzna po swoim występie został nagrodzony owacjami na stojąco i hucznymi brawami. 

Wykonanie spodobało się tak bardzo, że wszyscy sędziowie Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel i gospodarz Terry Crews przyznali mu złoty przycisk. Jest to sytuacja bez precedensu, a Tom Bell automatycznie przeszedł do finału programu!

 

Tom Bell nazwany wnukiem Susan Boyle

Niezwykle uzdolniony nauczyciel zyskał ogromną popularność w zeszłym roku, kiedy wziął udział w 15. edycji brytyjskiego "Mam talent". Na etapie przesłuchań wykonał przebój Sama Smitha "Writing's On The Wall", co od razu zapewniło mu przejście do następnego etapu. Bellowi udało się dotrzeć do finału, ale nie został zwycięzcą edycji.

Całkiem możliwe, że uda mu się tego dokonać w "America’s Got Talent: All-Stars". W zeszłym roku, kiedy uczestniczył w brytyjskim "Mam talent", Simon Cowell nazwał go wnukiem Susan Boyle, która wzięła udział w "Britain's Got Talent" w 2009 roku, wzbudzając międzynarodowy zachwyt i sensację. W finale specjalnej wersji "Mam talent" weźmie udział 60. byłych uczestników i uczestniczek programu z całego świata. Zostanie wyemitowany 13 lutego 2023 roku.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: