Dowbor uwielbia Koroniewską, a Grabowski Domagałę. Te gwiazdy mają za teściów sławne osoby

Nierzadko bywa tak, że popularni artyści mają za teściów równie znane osobistości ze świata show-biznesu. Zobaczcie, które gwiazdy związały się z dziećmi sław. Niektóre relacje mogą was zaskoczyć.

Choć polskich gwiazd wydaje się bez liku, to tak naprawdę rodzimy show-biznes to hermetyczne środowisko składające się z wąskiego grona osób. Nic więc dziwnego, że niektóre medialne osobowości mają za teściów równie sławne osoby. Czy wszyscy mają dobre relacje z rodzicami swoich drugich połówek? Przekonajcie się sami.

Dobre relacje z teściami to podstawa. Te gwiazdy łączą bliskie relacje z rodzicami partnerów

Choć Paweł Domagała raczej stroni od publicznych wywodów na temat życia prywatnego, to nie da się ukryć, że artysta od dekady jest w związku małżeńskim z córką Andrzeja Grabowskiego, Zuzanną. W kuluarach krążyły plotki, że aktor nie przepada za zięciem. Informacje postanowił zweryfikować Kuba Wojewódzki. — Wkurza cię Domagała? Wiem, że nie lubiłeś go na początku — zapytał Grabowskiego, gdy ten był gościem w jego programie. — Nic podobnego. Teraz ludzie pomyślą, że to prawda. Paweł Domagała jest fantastycznym człowiekiem — sprostował oburzony aktor.

Również Joanna Koroniewska ma dobre relacje ze swoją teściową. Matką męża aktorki, Macieja Dowbora, jest znana dziennikarka i gospodyni programu "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor. Prowadząca remontowe reality show otwarcie przyznaje, że uwielbia synową i traktuje ją jak rodzone dziecko. — Uważam, że Joasia ma bardzo fajny stosunek do siebie, do swojej kobiecości, do swojego wyglądu. (…) Joasia się nie wstydzi pokazać w dresie, nieumalowana — mówiła Dowbor o Koroniewskiej.

 
Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Moja córka wychowuje się w dziwnej rodzince

Gwiazdy, które związały się z dziećmi sław. Z teściami utrzymują nienaganne stosunki

Podobnie było w relacji Haliny Mlynkowej z Janem Nowickim. Choć artystka rozstała się z synem aktora, Łukaszem Nowickim, w 2012 roku, to z byłym teściem pozostawała w dobrych stosunkach. Do końca jego życia utrzymywali stały kontakt. W wywiadzie dla "Kulis Sławy" artysta zdradził nawet, jak zwraca się do niegdysiejszej synowej. — Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, mówię "córeczko", a ona do mnie "tatusiu" — wyjawił Jan Nowicki.

Także żona Mateusza Damięckiego może poszczycić się nienagannymi stosunkami z teściami. Paulina Andrzejewska niemal od razu przypadła do gustu swoim teściom. Mama aktora, Joanna Damięcka, w wywiadzie dla "Twoje Imperium" przyznała, że nie mogła sobie wymarzyć lepszej synowej. — Taka młoda, zdolna i utalentowana dziewczyna! Po prostu świetna. Do tego znakomicie dogaduje się z Mateuszem. Nie mogłabym życzyć nikogo innego ani sobie, ani jemu — powiedziała kobieta.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: