Śmieszne gify na majówkę. Dzięki nim długi weekend rozpoczniesz na wesoło

Nadszedł długo wyczekiwany długi weekend majowy. Wiele osób z utęsknieniem czeka na te kilka dni wolnego. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem grillowania, relaksu czy wyjazdów, przygotowaliśmy dla ciebie gify na majówkę, które sprawią, że wesoło rozpoczniesz urlop.

Dla wielu osób majówka jest okazją do wzięcia dłuższego urlopu i odpoczynku od pracy, domowych obowiązków czy problemów. Niektórzy spędzają ją w domu z rodziną i znajomymi, inni na pieszych wycieczkach, za granicą, w górach lub nad morzem, na działce, przy ognisku lub przy grillu. W tym roku początek majówki wypada w poniedziałek, co dla tych, którzy nie przepadają za tym dniem, może być miłą odmianą. Od czego zacząć świętowanie majówki? Może od wysłania znajomym okolicznościowego gifa, który poprawi im humor?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czysty ruszt, pięknie podane przekąski i szybko schłodzone napoje, czyli myki na sezon grillowy

Śmieszne gify na majówkę. Poprawią humor znajomym i rodzinie

Z czym kojarzy się majówka? Z odpoczynkiem, długim weekendem, ale przede wszystkim z sezonem na grillowanie. Czasem w czasie rozpalania niektórzy doświadczają, na czym w rzeczywistości polega przysłowie o tym, że biednemu zawsze wiatr w oczy. Te propozycje z pewnością rozbawią nie tylko miłośników grillowania.

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Majówka 2023. Śmieszne gify, od których warto zacząć długi weekend

Majówka to dla wielu długi weekend. Czas wyjazdów, urlopów i odpoczynku od pracy czy problemów codziennego dnia. Nic nie robić, wypoczywać, zrelaksować się czy zwiedzać? Oto jest pytanie. Niezależnie od tego, czy długi weekend udało ci się zacząć już w sobotę, czy udało ci się wziąć urlop 2, 4 i 5 maja, te gify sprawią, że będziesz go świętować z przytupem.

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Gify na majówkę. Nie tylko życzenia

Z okazji majówki czy innych świąt wysyłasz okolicznościowe życzenia i gify? Dla ciebie również przygotowaliśmy kilka propozycji. Możesz je przesłać rodzinie czy znajomym i razem z nimi rozpocząć majówkę.

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: