Darmowe gry komputerowe. Tylko w lutym 2023 pobierzesz te tytuły bez żadnych opłat!

Na rynku gamingowym istnieją sklepy, które udostępniają co jakiś czas ciekawe tytuły i to zupełnie za darmo. Sprawdziliśmy, jakie gry możecie pozyskać do swojej biblioteki w lutym 2023 roku. Jesteście ciekawi, które produkcje znalazły się na liście?

Darmowe oferty to coraz popularniejsza metoda promocji w celu pozyskania nowych klientów. Tę praktykę stosują m.in. sklepy specjalizujące się w sprzedaży gier cyfrowych. Najpopularniejsze z nich to Steam, Epic Games Store czy itch.io, które regularnie udostępniają kilka tytułów do pobrania zupełnie za darmo. Wiemy już, które gry będą darmowe w lutym 2023 roku. Sprawdźcie szczegóły.

Zmiany w dystrybucji gier komputerowych. Nośniki DVD zastąpiono produktem cyfrowym

W ciągu ostatniej dekady rynek gamingowy przeszedł olbrzymi rozwój, wprowadzając tym samym wiele zmian w sposobie dystrybucji produktów. Standardowe nośniki, które dotychczas wiodły prym, zostały zastąpione cyfrowymi wersjami najpopularniejszych tytułów. W ten sposób gracze mają ułatwione zadanie i w zaledwie kilka minut, po dokonaniu stosownej opłaty, mogą cieszyć się wybraną grą, bez konieczności wizyty w sklepie stacjonarnym. Taki sposób ma również wiele innych atutów. By zdobyć zaufanie i rzesze nowych klientów, dystrybutorzy co jakiś czas oferują popularne tytuły do pobrania zupełnie za darmo.

Zobacz wideo "The Last of Us" - znakomita adaptacja gry [ZWIASTUN]

Sklepy udostępniają darmowe gry. Jakie tytuły można pozyskać w lutym 2023 roku?

W tym miesiącu Epic Games Store ponownie będzie udostępniać graczom aż dwa darmowe tytuły tygodniowo. Ciekawe propozycje zaoferował również sklep itch.io, który do puli dorzucił dwie gry. Na ten moment lista produkcji, które za darmo będzie można pozyskać w lutym, składa się z siedmiu tytułów, lecz to z pewnością nie koniec.

Przedstawiamy listę gier, w które za darmo możecie się zaopatrzyć w lutym 2023 roku oraz daty ich udostępnienia:

  • "Deep in The Void" - itch.io (24.01 - 22.02)
  • "Dual Chroma: Academy Carols" - itch.io (24.01 - 09.02) 
  • "Adios" - Epic Games Store (26.01 - 02.02) 
  • "Hell is Others" - Epic Games Store (26.01 - 02.02) 
  • "City of Gangsters" - Epic Games Store (02.02 - 09.02) 
  • "Dishonored: Death of the Outsider" - Epic Games Store (02.02 - 09.02) 
  • "Recipe for Disaster" - Epic Games Store (09.02 - 16.02) 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: