Ashton Kutcher o małżeństwie z 16 lat starszą Demi Moore. "Wydaje się kompletną porażką"

Ashton Kutcher udzielił wywiadu dla "Esquire", w którym opowiedział o małżeństwie z dużo starszą koleżanką po fachu, Demi Moore, oraz bolesnym doświadczeniu związanym z utratą dziecka.

Na potrzeby wywiadu dla magazynu "Esquire" Ashton Kutcher wrócił wspomnieniami do bolesnych doświadczeń z przeszłości. W rozmowie opowiedział m.in. o małżeństwie ze starszą o 16 lat Demi Moore oraz o utracie ich wspólnego dziecka.

Zobacz wideo Netflix szokuje kontynuacją "Różowych lat 70.". "Różowe lata 90." im dorównają? [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Ashton Kutcher związał się z Demi Moore. Między aktorami jest 16 lat różnicy

Gdy w 2003 roku Ashton Kutcher zaczął spotykać się z Demi Moore, miał zaledwie 25 lat. W kuluarach spekulowano, że związek początkującego aktora z doświadczoną kobietą nie przetrwa próby czasu, lecz pomimo nieprzychylności otoczenia, dwa lata później para stanęła na ślubnym kobiercu. Kutcher całkowicie zaangażował się w życie rodzinne i pomoc w wychowaniu trzech córek aktorki. Choć po latach przyznaje, że było to dla niego wyzwanie, to wizja ojcostwa wydawała mu się fascynująca. — Miałem dwadzieścia sześć lat i byłem odpowiedzialny za ośmiolatkę, dziesięciolatkę i dwunastolatkę. Czułem się jak nastoletni rodzic — wyznał w "Esquire".

Pomimo początkowych trudności, relacje aktora z pasierbicami zaczęły układać się pomyślnie i małżeństwo zdecydowało się na powiększenie rodziny. — Kocham dzieci. Nie ożeniłbym się z kobietą, która ma trójkę dzieci, gdybym nie darzył ich uczuciem. Pomysł posiadania kolejnego dziecka wydawał mi się niesamowity — wspominał Kutcher w wywiadzie.

 

Gdy Moore straciła ciążę, ich małżeństwo przechodziło kryzys. Zdrada doprowadziła do rozstania

Starania małżeństwa szybko przyniosły efekty i Demi zaszła w ciążę. Niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo, bo aktorka poroniła, będąc w szóstym miesiącu ciąży. Utrata upragnionego dziecka była dla pary ogromnym ciosem. — Utrata dziecka, o którym myślałeś, że jest tak blisko i już za chwilę będziesz ojcem, jest bardzo bolesna. Każdy radzi sobie na różne sposoby — powiedział Kutcher. Rodzinna tragedia sprawiła, że małżonkowie zaczęli się od siebie oddalać. Moore zaczęła sięgać po używki, a Kutcher szukał ukojenia w ramionach innych kobiet. W 2011 roku na jaw wyszedł romans aktora z modelką Sarą Leal, który ostatecznie przyczynił się do rozpadu związku. Para rozstała się, a dwa lata później ogłosili rozwód. — Rozwód sprawia, że czujesz się przegrany. Wydaje się kompletną porażką. W końcu nie powiodło ci się w małżeństwie — wyznał w rozmowie.

Po 7 latach od rozwodu, Demi Moore wydała książkę autobiograficzną "Intymnie. Moje wspomnienia", w której odniosła się do bolesnych doświadczeń z przeszłości. Kutcher przyznał, że wyznania byłej żony ponownie ściągnęły na niego i jego nową rodzinę uwagę mediów. Mimo początkowej złości, postanowił nie komentować poczynań Moore, by pozostać z kobietą w neutralnych stosunkach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: