Wystarczyło, że wszedł na scenę "Mam talent", a już dostał owację na stojąco

Takiego występu w "Mam talent" dawno nie było. Jednym z uczestników aktualnie trwającej edycji "America's Got Talent: All-Stars" jest komik Josh Blue, któremu udało się rozbawić wszystkich do łez. Jeden z jurorów Simon Cowell podsumował to słowami: "Reakcja publiczności mówi wszystko".

W programie "America's Got Talent: All-Stars", w którym występują zwycięzcy, finaliści i ulubieńcy widzów z poprzednich sezonów amerykańskiej edycji, jak i pozostałych wersji "Mam talent" z całego świata. W ostatnim odcinku show powrócił komik Josh Blue, który był niezwykle barwną postacią 16. sezonu amerykańskiej edycji. Mówił o sobie, że rozśmieszanie ludzi to jego cel w życiu.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Komik rozbawił wszystkich do łez w "Mam talent"

Juror programu Howie Mandel, który jest także komikiem, gdy tylko zobaczył Josha Blue, wstał podekscytowany z krzesła i zaczął bić brawo. Tak samo zareagowała publiczność. Mężczyzna w poprzedniej edycji zajął trzecie miejsce, zostając pierwszym stand-uperem w historii programu, który zaszedł tak daleko. "Moim marzeniem zawsze było to, żeby zostać komikiem standupowym, a dzięki »Mam talent« zostałem wprowadzony w stratosferę" - powiedział Blue.

Tym razem w programie komik zaczął od mówienia o swoim życiu osobistym w swój charakterystyczny sposób. "Jestem ojcem i uwielbiam być tatą. Ale czy ktoś jeszcze uważa, że to dziwne, że przypadkowo można stworzyć osobę? Nie potrafię celowo zbudować budki dla ptaków, a przypadkowo stworzyłem dwie osoby" – zażartował.

W innym fragmencie swojego występu powiedział: "Kiedy widzisz, jak idę ulicą pchając wózek, gdy tam spojrzysz, spodziewasz się zobaczyć coś w rodzaju wiadra z klamkami". Publiczność i sędziowie byli zachwyceni, płacząc ze śmiechu. 

 

Simon Cowell w 'America's Got Talent' Tego w "Mam Talent" jeszcze nie było. Simon zobaczył siebie na scenie

Gdy jego występ dobiegł końca, wszyscy trzej jurory momentalnie wstali ze swoich miejsc i zgotowali mu owację na stojąco. Jego występ pierwsza skomentowała Heidi Klum: "Komik ma za zadanie rozśmieszać wszystkich i ty dostajesz ten śmiech w odpowiedzi zwrotnej. Uwielbiam Cię, bo masz taką słodką naturę".

W podobnym tonie wypowiadali się także pozostali jurorzy. "Reakcja publiczności mówi wszystko, prawda? Jeśli się nie śmieją, jesteś okropny, jeśli się śmieją, jesteś świetny. Więc jesteś świetny" - powiedział Simon Cowell. "Śmiech jest najlepszym lekarstwem" - skomentował Mandel, po czym dodał: "I myślę, że jesteś lekarstwem, jesteś lekarstwem. Dałeś nam to, czego potrzebujemy bardziej niż cokolwiek innego. Jesteś niesamowity".

Simon Cowell w brytyjskiej edycji 'Mam Talent' Uczestnik "Mam talent" podpalił głowę Simona Cowella. "To było straszne"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: