Halle Berry zaliczyła wpadkę. "Jeśli zobaczę nagrania, mój chłopak was znajdzie". Sama je udostępniła

Aktorka, która zagrała m.in. dziewczynę Bonda, lubi udzielać się charytatywne, działając na rzecz dzieci, kobiet i ochrony środowiska. Na jednej z gali fundacji Looking Beyond tuż przed przemówieniem zaliczyła jednak wpadkę. Szybko przekuła ją w skuteczny sposób na pomaganie potrzebującym.

Najlepiej zapamiętana z roli Jinx - dziewczyny Jamesa Bonda w filmie "Śmierć nadejdzie jutro" z 2002 roku aktorka jest również znana z działalności charytatywnej. Podczas ostatniej gali podsumowującej efekty zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci zaliczyła wpadkę. Choć początkowo żartowała, że ma nadzieję, że świat zapomni o jej upadku, później sama udostępniła zabawne nagranie w mediach społecznościowych.

OFERTY AVANTI24: Więcej modowych inspiracji znajdziesz na Avanti24.pl.

Wykorzystuje popularność, by pomagać

Aktorka od lat działa na rzecz potrzebujących, w szczególności najmłodszych. W 2013 roku przyczyniła się do zmiany prawa w stanie Kalifornia, wprowadzając zakaz fotografowania dzieci gwiazd show-biznesu w trosce o ich prywatność. W tym samym roku wystąpiła w kampanii Gucci "Chime for Change", zbierającą fundusze na wsparcie kobiet w zakresie edukacji, zdrowia i sprawiedliwości. Walczy też o zwiększanie świadomości w kwestii zmian klimatycznych. W 2006 wraz z Piercem Brosnanem i Cindy Crawford sprzeciwiła się wydobywaniu gazu ziemnego przez Cabrillo Port.

Dbam o powietrze, którym oddychamy, troszczę się o życie morskie i ekosystem oceanu.

- deklarowała w maju 2007 roku, a finalnie Arnold Schwarzenegger, pełniący funkcję gubernatora, zawetował obiekt. Działalność charytatywna to do dziś istotna część życia aktorki.

"Mój chłopak was znajdzie"

W ostatnim czasie przyjaciółka Berry poprosiła ją o gościnne wystąpienie w czasie gali charytatywnej organizowanej przez wspierającą dzieci i młodych dorosłych fundację Looking Beyond. Pechowo, chwilę przed wygłoszeniem przemówienia doszło do niebezpiecznie wyglądającego wypadku. Aktorka potknęła się na schodach i przewróciła. Zgromadzeni wydawali się poruszeni zdarzeniem, a sam moment potknięcia uwieczniły kamery. Berry podeszła jednak do sytuacji z dystansem.

OFERTY AVANTI24: Modna czapka z daszkiem? New Era to prawdziwy HIT z Instagrama. Viralowe modele kupisz za ułamek ceny

Jeśli zobaczę to w internecie, to Van [Van Hunt - partner aktorki - przyp. red.] was znajdzie.

- zażartowała. Później zdecydowała jednak wyprzedzić żądnych sensacji internautów i sama opublikowała nagranie w mediach społecznościowych. Tym samym przyczyniła się do nagłośnienia misji fundacji.

 
Zobacz wideo Halle Berry pokazała trzy ulubione ćwiczenia na ramiona
Moja droga przyjaciółka poprosiła mnie o wystąpienie podczas gali charytatywnej cudownej organizacji Looking Beyond, która zbiera pieniądze dla dzieci wymagających specjalnej opieki, a potem... to się stało! Upadłam na twarz. Jeśli możecie, wejdźcie na stronę lookingbeyondla.com i wpłaćcie datek. Dzieci są tego warte!

- napisała aktorka na Instagramie. Wielu obserwujących postanowiło zareagować na ten apel i wesprzeć działalność Looking Beyond. Tym samym nie tylko uniknęła wizerunkowej wpadki, ale też przekuła ją w skuteczny sposób, by pomagać.

Więcej o: