Uczeń zaszalał na parkiecie z dyrektorką na studniówce. "Pani dyrektor lepsza niż całe moje miasto"

"Zastanawia mnie, które lepiej wywija i nie doszłam do wniosku", "Pani dyrektor dobra jest", "Dawno nie widziałam, żeby ktoś tak dobrze tańczył" - piszą użytkownicy pod nagraniem ze studniówki, na którym uczeń klasy maturalnej tańcuje na środku parkietu z dyrektorką szkoły. Idzie im tak dobrze, że filmik nabił na Tik-Toku prawie dwa miliony wyświetleń.

Taniec młodego szczypiornisty Mateusza Ripy z dyrektorką jego szkoły podczas studniówki wyświetlono na Tik-Toku 1,8 mln razy. Nagranie polubiło 230 tysięcy użytkowników platformy, którzy pod filmikiem wygenerowali ponad trzy tysiące bardzo pochwalnych komentarzy. Nagranie ze szkolnej zabawy udostępniono blisko dziesięć tysięcy razy.

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Uczeń tańczący z dyrektorką na studniówce to hit Tik-Toka

Nie każdy nauczyciel ma tyle dystansu do siebie i pewności siebie, żeby ze spokojem bawić się z uczniami. Dyrektorkę szkoły, do której uczęszczał Mateusz Ripa doceniają tym bardziej użytkownicy Tik-Toka, którzy są pełni uznania dla jej tanecznych popisów i kondycji: "Ta dyrektorka wygląda lepiej od moich koleżanek z klasy", "Widać, że pani dyrektor umie się ruszać", "Pani dyrektor dobra jest", "Wow! Pozazdrościć", "Pani dyrektor to ewidentnie gwiazda waszej studniówki", "Ale fajna ta pani dyrektor", "Super dyrektorka i uczeń super prowadzi", "Pani dyrektor lepsza niż całe moje miasto", "Kozackie", "Marzenie mieć taką dyrektorkę", "Zazdro luźnej dyrekcji", "Zastanawia mnie, które lepiej wywija i nie doszłam do wniosku".

Pochwały zbiera także sam tancerz: "Jak na młodego chłopaka to świetnie sobie radzi i doskonale prowadzi. Jak dla mnie bomba... Facet, który potrafi poprowadzić partnerkę w tańcu to skarb", "Gość ma psychę", "Potrzebuję z nim iść na moją studniówkę", "Totalny szef", "Mało który chłopak potrafi tak tańczyć", "Chłop dobrze się rusza, więcej takich", "Ej chłopaku! Świetne wyczucie rytmu! Brawo", "Mega tańczysz".

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wielu z użytkowników docenia całokształt ich wspólnego tańca: "Dawno nie widziałam, żeby ktoś tak dobrze tańczył", "Przecież to jest genialne", "Jakie to urocze", "Poprawiło mi to dzień", "Ale super to wygląda", "Oglądam to już 8. raz i oglądam dalej","Przepotężny duet", "Nie mogę się napatrzeć".

Są też widzowie, którzy dokładnie się przyjrzeli otoczeniu roztańczonej pary i docenili także tych, którym przyszło się bawić obok tego pokazu rodem z "Tańca z gwiazdami": "Nauczyciele obok skradli moje serce najbardziej", "Ten nauczyciel z boku co sam tańczy, szef", "Tych dwóch w garniturach samotnych to ochrona, pilnują panią dyrektor".

Warto dodać, że zabawa odbyła się w sali zabytkowego zamku Joannitów w Łagowie, gdzie przez lata organizowano kultowy już festiwal kinowy. Nagranie w sieci umieścił grający poprzednio w drużynie Zew Świebodzin, a obecnie Stal Gorzów sportowiec Mateusz Ripa. Nie należy więc się dziwić, że młodzieniec ma dobrą koordynację ruchową i potrzebną w tańcu pewność siebie.

Więcej o: