Niesamowita przemiana byłej polityk. Anna Kalata schudła 40 kg i jest nie do poznania

Gdy Anna Kalata pojawiła się na XV. gali Polish Businesswoman Awards w 2022 roku, wszyscy byli w szoku. Dawno niewidziana polityk przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie, jak zmieniła się była działaczka Samoobrony.

Metamorfozy gwiazd robią niebywałe wrażenie, zwłaszcza gdy w grę wchodzi utrata kilogramów. Swoją spektakularną przemianą jakiś czas temu pochwaliła się była polityk, Anna Kalata. 

Anna Kalata zasłynęła na scenie politycznej. Po zakończeniu kariery, zniknęła z mediów

Anna Kalata przez lata swojej działalności politycznej sprawowała urząd Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Była również działaczką partii Samoobrona RP, dzięki której zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. W 2007 roku postanowiła zakończyć karierę, choć później kilkukrotnie próbowała bezskutecznie powrócić na scenę polityczną.

Za sprawą zainteresowania mediów, w 2010 roku trafiła do 12. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", lecz odpadła już w 4. odcinku popularnego show. Ostatecznie zniknęła z mediów i na pewien czas słuch o niej zaginął. W 2022 roku pojawiła się na XV. Gali Polish Businesswoman Awards i zachwyciła wszystkich swoją spektakularną metamorfozą. Była polityk drastycznie schudła i jest niemal nie do poznania.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Spektakularna metamorfoza Anny Kalaty. Schudła 40 kg

Podczas gali oczy wszystkich zgromadzonych były skierowane na byłą działaczkę Samoobrony. Anna Kalata zachwyciła swoją zjawiskową przemianą. Schudła aż 40 kg, a także skróciła i przefarbowała włosy na blond. W rozmowie z Plejadą przyznała, że impulsem do zmiany wyglądu był wyjazd do Indii. — W Delhi, w 45-stopniowym upale poczułam, jak mi ciążą te kilogramy, to bycie kimś, kim wewnętrznie już nie jestem. (...) Tam stwierdziłam, że muszę zrobić jakiś pierwszy krok, aby móc znowu czuć się ze sobą dobrze — wyznała podczas wywiadu.

Anna KalataAnna Kalata VIPHOTO/East News

W tym roku Anna Kalata skończy 58 lat i raczej nie przewiduje powrotu do polityki. Kobieta jest prawdziwą businesswoman. Prowadzi własną firmę związaną z doradztwem gospodarczym, a także jest wiceprezeską Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej. Prywatnie Kalata jest po rozwodzie, ale ma dwójkę dzieci i doczekała się już wnucząt. 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: