"Wszyscy święci balują" to ksiądz z Rybnika też. Studniówkę skończył na SORze. "Nieźle przybalował"

Ten ksiądz z Rybnika słowa piosenki Budki Suflera wziął sobie do serca. Tak "przybalował" na studniówce, że skończył ją na SORze. Filmik stał się hitem sieci.

W dzisiejszych czasach obecność księży w mediach społecznościowych już nikogo nie dziwi. Duchowni prowadzą profile na Instagramie czy TikToku, gdzie opowiadają nie tylko o wierze, ale udowadniają, że noszenie koloratki nie jest tak ograniczające jak wszystkim się zdaje. Jednym z księży, który idzie z duchem czasu, jest Padre Adriano. Nagranie, które ostatnio udostępnił, stało się hitem w sieci.

Zobacz wideo "Johnny" - teaser. Dawid Ogrodnik jako ksiądz Jan Kaczkowski

Ksiądz Adrian Chojnicki podbija sieć. Internauci pokochali jego dystans i poczucie humoru

Ksiądz Adrian Chojnicki należy do jednej z parafii w Rybniku. Duchowny jest aktywny w mediach społecznościowych, a swoim obserwatorom znany jest jako Padre Adriano. Na swoim profilu na TikToku regularnie zamieszcza nagrania z kazań kościelnych oraz udostępnia fragmenty prowadzonych przez siebie lekcji religii. W miarę rosnącej popularności, zaczął publikować treści, które nie są stricte związane z wiarą, a internauci polubili jego poczucie humoru i dystans do siebie.

 

Nagranie księdza ze studniówki stało się viralem. Takiej reakcji duchowny się nie spodziewał

Jakiś czas temu, ksiądz Adrian, jako nauczyciel religii, miał przyjemność być gościem na balu maturalnym. Na TikToku opublikował nagranie, na którym najpierw radośnie tańczy z młodzieżą, a chwilę później pokazuje złamaną nogę. Filmik opatrzył zabawnym podpisem „Kiedy studniówka wejdzie za mocno". Obserwatorzy docenili dystans duchownego, a w komentarzach życzyli mu zdrowia. Wideo szybko zyskało popularność i stało się viralem.

Przynajmniej widać że impreza udana
Impreza bez "uszczerbku" to nie impreza
Sam Pan dał znak. Więcej pokory mniej tiktoka

— pisali rozbawieni nagraniem internauci.

Ksiądz postanowił wykorzystać popularność, którą zyskał za sprawą studniówkowego nagrania. Idąc za ciosem opublikował kolejny filmik, na którym pomimo zagipsowanej nogi, usiłuje tańczyć.

Więcej takich księży i kościół pełny
Uwielbiam Księdza po prostu
Takich ludzi nam potrzeba
Nieźle ksiądz przybalował! Zdrowia i cierpliwości

— pisali obserwatorzy.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: