Sebastian Fabijański otrzymał SMS-a i przerwał wywiad. Takiej wiadomości się nie spodziewał

Podczas niedawnej rozmowy Mateusza Kaniowskiego z Sebastianem Fabijańskim doszło do nietypowej sytuacji. W jej trakcie aktor dostał niezwykłego SMS-a. Treść wiadomości sprawiła, że przerwał nagle konwersację.

Mateusz Kaniowski, influencer, który na co dzień zajmuje się światem freak fightów, przyzwyczaił swoich widzów do naprawdę nietypowych materiałów. Tego jednak, co wydarzyło się podczas ostatniego wywiadu twórcy, nie mógł przewidzieć nikt. Jego rozmówca Sebastain Fabijański przerwał rozmowę i podzielił się wiadomością, którą dostał. 

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka o Fabijańskim i gali Fame MMA. "Mam inną optykę"

Najważniejszy punkt mocnej dyskusji. Fabijański nagle przerwał wywiad

W ponad dwugodzinnej rozmowie influencer i aktor poruszyli wiele tematów. Rozmowę zaczęli od omówienia ostatniej walki Fabijańskiego na Fame MMA, po czym przeszli do kwestii takich jak choćby psychologia człowieka czy filozofia szczęścia. Nagle podczas dyskusji gwiazdor sprawdził telefon i mocno się zaskoczył. - Dostałem nominację do Orła - wykrzyknął zdziwiony aktor - Ożeż k****.

 

Mateusz Kaniowski pogratulował tego sukcesu i zapytał Fabijańskiego, czy to wyróżnienie jest dużym sukcesem. - No stary... k**** dostałem nominację do Orła, kumasz - skomentował podekscytowany aktor - Ale z*****ście, że to się dzieje w ogóle tutaj - kontynuował. Jak sam podkreślał, to najważniejsza filmowa nagroda w kraju. - Wow stary, jestem w ciężkim szoku - stwierdził gwiazdor.

Influencer próbował wrócić do poprzedniego tematu, jednak wiadomość o nominacji nie pozwalała aktorowi w pełni skupić się na rozmowie. - Żyjesz tym Orłem? - zapytał rozmówcę - To ciekawe bardzo - odpowiedział aktor - Nie spodziewałem się totalnie, że coś takiego się wydarzy - skwitował. Gwiazdor został nominowany do nagrody w kategorii "najlepsza drugoplanowa rola męska" za swoją kreację w filmie "Apokawixa".

Nominacje do "Orłów". Kto jeszcze został wyróżniony w kategorii "najlepsza drugoplanowa rola męska"?

Oprócz Sebastiana Fabijańskiego, inni nominowani w kategorii "najlepsza drugoplanowa rola męska"  to Andrzej Konopka ("Chrzciny"), Grzegorz Damięcki ("Fu*king Bornholm"), Mateusz Kościukiewicz ("Io") i Andrzej Seweryn ("Śubuk"). Zwycięzca nagrody zostanie ogłoszony na gali odbywającej się 6 marca 2023. Za wybór laureata odpowiada Polska Akademia Filmowa.

 
 
Więcej o: