Majka Jeżowska zdradziła, ile wynosi jej emerytura. "Tylko żeby potem nie było, że narzekam"

Od jakiegoś czasu temat emerytur największych polskich gwiazd ciągle pojawia się w mediach. Pytanie o wysokość świadczenia usłyszała ostatnio Majka Jeżowska. Artystka zdradziła, ile wynosi otrzymywana przez nią kwota. Jak się okazuje, suma nie jest wysoka, jednak piosenkarka wcale nie narzeka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Majka Jeżowska zdradziła w programie "Wprost Przeciwnie", ile wynosi jej emerytura. Piosenkarka wyjawiła w podcaście Paulinie Sochy-Jakubowskiej dokładną kwotę świadczenia. Suma okazała się zaskakująco niska, jednak artystka wcale się tym nie przejmuje. Jak sama przyznaje, wysokość emerytury wynika z tego, że  "nigdy nie była zatrudniona na żadnym etacie".

Zobacz wideo Majka Jeżowska: Na stare lata odkryłam w telefonie gry. Zwariowałam na punkcie tzw. kulek

Ile wynosi emerytura Majki Jeżowskiej? Piosenkarka zdradziła dokładną kwotę

W trakcie rozmowy Majki Jeżowskiej z Pauliną Sochą-Jakubowską, padło pytanie o oburzenie gwiazd związane z niskimi emeryturami. Warto przypomnieć, że tacy celebryci jak Krzysztof Cugowski, Sławomir Świerzyński, czy Katarzyna Skrzynecka otrzymują od państwa nie więcej niż 1000 złotych. Piosenkarka poparła kolegów i koleżanki "po fachu".

Co więcej, Jeżowska spytała się prowadzącej programu, czy chce wiedzieć, ile wynosi jej emerytura. - Tylko żeby potem nie było, że narzekam. Bo ja wiem, że taką miałam dostać, ponieważ nigdy nie pracowałam dla nikogo. Nigdy nie byłam zatrudniona na żadnym etacie. - podkreślała gwiazda - Należy mi się emerytura za to, że urodziłam dziecko i że studiowałam. Emerytura wynosi niecały tysiąc złotych - przyznała.

Jeżowska nadal jest aktywna zawodowo. W marcu zadebiutuje na dużym ekranie

Majka Jeżowska rozpoczęła swoją karierę w branży muzycznej już jako nastolatka. Dziś, wiele lat później, artystka nadal pozostaje aktywna zawodowo. W tym roku będzie mogła dodać do swojego portfolio rolę w głośnym filmie "Pokolenie Ikea". Premiera produkcji zapowiedziana jest na pierwszego marca 2023.

Co więcej, niedawno artystka zaczęła się rozwijać w roli vlogerki. Na jej YouTube'owym kanale można znaleźć krótkie filmiki pokazujące urywki z jej życia. Artystka jest także aktywna na innych platformach social media. Na Instagramie obserwuje ją ponad 41 tys. użytkowników.

 
Więcej o: