Antoni Pawlicki "wchodzi do polityki"? Jego wpis wywołał poruszenie. "Niezły z Pana żartowniś"

Na instagramowym profilu Antoniego Pawlickiego wybuchło niemałe poruszenie. Aktor opublikował post, w którym dosadnie ocenił sprawowanie rządów w Polsce i zapowiedział wkroczenie do polityki. Czyżby artysta planował zmienić branżę i zakończyć karierę? Wyjaśniamy.

Artyści chętnie wykorzystują swoją rozpoznawalność do poruszania tematów ważnych dla całego społeczeństwa polskiego. Tym razem głos zabrał Antonii Pawlicki. Aktor wyraził ubolewanie nad nieudolnością władzy, w ostrych słowach skrytykował obecny rząd oraz opozycję. Jednak największe poruszenie wśród fanów wywołał fragment, w którym zapowiedział wejście do polityki. Co miał na myśli?

Zobacz wideo [AUTOPROMOCJA] "Chciałabym się za pięć lat utrzymywać z pisania powieści". Co radzi Robert Małecki?

Ostre słowa Antoniego Pawlickiego. Aktor krytykuje rząd i opozycję

Antoni Pawlicki opublikował na Instagramie pełen goryczy post, w którym surowo ocenił osoby sprawujące władzę w Polsce. Zdaniem aktora, rządzący skupiają się wyłącznie na promocji własnych interesów, nie myślą samodzielnie i wypełniają polecenia narzucane im przez osoby trzecie. Rząd dzieli społeczeństwo, zamiast jednoczyć, a opozycja bezczynnie przygląda się rozgrabianiu narodu.

Na zakończenie wyraził szansę na polepszenie się sytuacji w kraju. Jednak, by plan mógł się ziścić, władzę musi objąć ktoś kompetentny, myślący perspektywicznie i mający dobrze przygotowany plan na odbudowę tego, co inni doprowadzili do ruiny.

W poniedziałek 27 lutego odkryjemy karty! Zapraszam wszystkich, którzy wreszcie chcą zrozumieć, na czym polega prawdziwa polityka!

— dodał na koniec.

Antoni Pawlicki zapowiada wejście do polityki. Fani zaskoczeni postem aktora

Jednak największe poruszenie wywołała nie krytyka rządu, a słowa, które rozpoczynające wpis. 

Dość. Wchodzę do polityki

— napisał aktor we wstępie. Wielu fanów było przekonanych, że Pawlicki porzuca karierę filmową i zamierza przejąć rządy w państwie.

 

Okazuje się jednak, że post aktora to tylko dobrze przemyślana promocja nowego serialu "Wotum Nieufności", w którym Antoni Pawlicki zagrał jedną z głównych ról. Produkcja Telewizji Polsat powstała na podstawie bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza i zdaniem wielu jest polską wersją "House of Cards".

Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów, którzy docenili ten chwyt. 

Chryste, ale się nabrałam! Panie Antoni, niezły z Pana żartowniś!
W Ukrainie to się sprawdziło, że najpierw była rola prezydenta w serialu, a potem w życiu, więc może i u nas by się udało nie tylko na ekranie.

— pisali fani.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: