Przyjaźnie gwiazd. Trzaskowski bił się z Żebrowskim o dziewczynę, a Kulesza i Nosowska znają się od dziecka

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza mieszkały razem na studiach, a Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski znają się od dziecka. To tylko dwie pary przyjaciół znanych w całej Polsce. Jak się okazuje, jest ich zdecydowanie więcej. Oto kilka celebrytów, których połączyła bliska relacja.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sława i status mogą utrudnić utrzymanie szczerych relacji. Ci celebryci udowadniają jednak, że nawet rozgłos nie był w stanie wpłynąć na ich przyjaźń. Poznaj gwiazdy, które znają się od lat. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Rafał Trzaskowski zna się z Michałem Żebrowskim od dziecka. Bili się kiedyś o dziewczynę

O przyjaźni Rafała Trzaskowskiego i Michała Żebrowskiego można usłyszeć nie tylko na social mediach. Celebryci otwarcie mówią o relacji łączącej ich od podstawówki. W rozmowie do podcastu "WojewódzkiKędzierski" prezydent Warszawy przyznał jednak, że kiedyś nie było między nimi tak kolorowo.

 

W pewnym momencie pobili się o dziewczynę, która podobała się im obu. - O jedną się kłóciliśmy i biliśmy się. Michał wygrywał do momentu, kiedy nauczyłem się kilku chwytów judo - wyznał polityk. Po tej bójce "zawarli pakt i od tej pory byli już nierozłączni".

Małgorzata Kożuchowska wynajmowała kawalerkę z Agatą Kuleszą. Aktorki poznały się na studiach

Małgorzata Kożuchowska jest dobrą przyjaciółką Agaty Kuleszy. Na studiach wynajmowały nawet kawalerkę. Na instagramowym profilu pierwszej z wymienionych aktorek jakiś czas temu pojawiła się fotka z dawnych czasów. Od tego momentu obie kobiety wspierają się w rozwoju kariery i utrzymują bliską relację. Podobno to właśnie Kożuchowska namówiła koleżankę do udziału w "Tańcu z Gwiazdami". 

 

Agata Kulesza zna się z Katarzyną Nosowską od dziecka. Dziś są sąsiadkami

Agata Kulesza jest także dobrą przyjaciółką Katarzyny Nosowskiej. Gwiazdy znają się już od trzeciego roku życia. Razem skończyły podstawówkę i liceum. Aktorka przyznaje, że piosenkarka jest dla niej dużą inspiracją. - Odniosła sukces wyłącznie dzięki talentowi, żadnych marketingowych sztuczek. - powiedziała Kulesza - Ma charyzmę, jednocześnie jest jedną z najskromniejszych dziewczyn, jakie znam - podkreślała.

Agata Kulesza przytoczyła także zabawną historię o chwili zwątpienia swojej przyjaciółki. Któregoś dnia odebrała telefon od Nosowskiej i usłyszała, że piosenkarka uważa, że nie ma talentu. Zdziwiona aktorka zapytała koleżanki, ile sprzedała płyt.  Były to okrągłe trzy miliony. - I tyle osób się dało nabrać? - zażartowała Kulesza.

 

Agnieszka Dygant i Daria Widawska poznały się na planie "Prawa Agaty". Od tej pory są dobrymi przyjaciółkami

Początkowo Agnieszka Dygant i Daria Widawska były jedynie znajomymi z pracy. Aktorki poznały się na planie serialu "Prawo Agaty". Ich relacja szybko przekształciła się w szczerą przyjaźń. Dziś obie spędzają dużo czasu razem i wspólnie wybierają się na wakacje i wyjazdy. Zgrany duet można często spotkać na wspólnych zdjęciach na ich profilach w social media.

 
Więcej o: