Była związana z Tede i Tomaszem Karolakiem. Dziś jest żoną perkusisty zespołu Guns N' Roses

Życie prywatne członków Guns N' Roses wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Okazuje się, że partnerką perkusisty zespołu Franka Ferrera, jest pochodząca z Polski modelka, Magdalena Dziun. Celebrytka była przed laty partnerką Tomasza Karolaka.

Guns N’ Roses to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Nic dziwnego, że życie prywatne jego członków wzbudza tak duże zainteresowanie fanów. Perkusista grupy, Frank Ferrer, od kilku lat jest związany z polską modelką, Magdaleną Dziun. Prawie rok temu para wzięła ślub. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o podróżach z córką. Przez nią zapomniała o rocznicy ślubu

Magdalena Dziun ma za sobą kilka medialnych relacji. Modelka była związana z Tede i Karolakiem

Magdalena Dziun jest jedną z popularniejszych polskich modelek. Przez lata kariery współpracowała z wieloma wybitnymi fotografami, a jej zdjęcia widniały na okładkach największych magazynów na świecie. Kobieta zajmuje się również muzyką, a pod koniec 2011 roku na rynku fonograficznym pojawił się jej debiutancki album "A.M.B.A.".

Partnerem modelki przez pewien czas był raper Jacek Graniecki, występujący pod pseudonimem Tede. Nieco później związana była z Tomaszem Karolakiem, lecz ta relacja również nie przetrwała próby czasu i  para rozstała się w 2018 roku. Jak się okazuje, obecnym partnerem Dziun jest perkusista kultowego zespołu Guns N’ Roses.

Perkusista Guns N' Roses oświadczył się Polce. Magdalena Dziun powiedziała "tak"

Magdalena Dziun zaczęła spotykać się z Frankiem Ferrerą w 2018 roku, niedługo po rozstaniu z Tomaszem Karolakiem. Spekulowano wówczas, że to tylko przelotny romans. Nic bardziej mylnego. W kwietniu 2022 roku perkusista poprosił modelkę o rękę.

Jesteśmy zaręczeni! Kocham Cię

— ogłosiła Dziun we wpisie opublikowanym na Instagramie. Zaledwie miesiąc później, Ferrera i Dziun stanęli na ślubnym kobiercu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie dokładnie 16 maja 2022 roku. 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: