Kylie Jenner nie jest już królową Instagrama. Jej miejsce zajęła była gwiazdka Disneya

Kylie Jenner przez długi czas szczyciła się mianem królowej Instagrama. Celebrytka uzyskała ten tytuł za sprawą największej ilości obserwujących na tej platformie. Jednak kilka dni temu sytuacja się zmieniła, a jej miejsce zajęła inna gwiazda.

Tytuł królowej Instagrama nie należy już do Kylie Jenner. Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" przez kilka lat była najpopularniejszą kobietą na platformie. Teraz jej miejsce zajmuje jedna z byłych gwiazdek Disneya

Zobacz wideo Selena Gomez i jej Gracie naśladują aktorki serialu "Pełna chata"

Kylie Jenner utraciła tytuł królowej Instagrama. Kto zajął miejsce celebrytki?

Jeszcze kilka dni temu Kylie Jenner prowadziła najpopularniejsze kobiece konto na Instagramie. Celebrytka mogła pochwalić się imponującą liczbą ponad 380 mln obserwatorów. Jednak kilka dni temu utraciła tytuł królowej Instagrama, a jej miejsce zajęła piosenkarka i aktorka, Selena Gomez. Początkowo różnica w ilości fanów była stosunkowo niewielka. Była gwiazdka Disneya wyprzedziła Jennerkę o zaledwie 2 mln, lecz obecnie sytuacja wygląda zgoła inaczej i wciąż jest dynamiczna.

 

Tytuł najpopularniejszej na Instagramie przejęła Selena Gomez. Aktorka wyprzedza celebrytkę aż o 10 mln obserwatorów

W tym momencie Kylie Jenner nie tylko nie jest już królową Instagrama, ale również utraciła milion obserwujących. Według statystyk celebrytka ma obecnie 379 mln fanów, podczas gdy popularność Seleny Gomez przybiera na sile. Obecnie aktorka ma aż 389 mln followersów, a ta liczba stale rośnie.

 

Co ciekawe, była gwiazdka Disneya, co jakiś czas robi sobie przerwę od udzielania się w mediach społecznościowych i obecnie także trwa jej detoks od platformy. Gomez często mierzy się z hejtem i niewybrednymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu. Aktorka naprzemiennie chudnie i tyje, co jest związane z lekami, jakie przyjmuje, od lat bowiem cierpi na chorobę autoimmunologiczną, jaką jest toczeń. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że osobiście prowadzi swoje konto na TikToku, lecz w przypadku Instagrama korzysta z pomocy swojego asystenta.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: