Demi Moore nie wprowadziła się do Bruce'a Willisa. Żona aktora dementuje plotki

Emma Heming Willis zdementowała głośne plotki o tym, że Demi Moore wprowadziła się do jej domu, aby pomóc rodzinie w opiece nad gwiazdorem ze "Szklanej pułapki". Żona Bruce'a podkreśla, że to bzdura.

AKTUALIZACJA

Po tym, jak świat obiegła informacja o przeprowadzce Demi Moore do rodzinnego domu Bruce'a Willisa, głos w sprawie zabrała jego obecna żona. Emma Heming Willis stanowczo zaprzeczyła doniesieniom przekazanym przez serwis RadarOnline. Kobieta opublikowała na swoim Instagramie jeden z nagłówków i napisała: "Zduśmy to w zarodku. To taka bzdura. Przestańcie".

W słowa informatora portalu było niezwykle łatwo uwierzyć. Moore i Willis łączy wieloletnia przyjaźń, a wcześniej zdarzało się już, że byli małżonkowie pomagali sobie w trudnych chwilach.

Bruce Willis mimo swojej ogromnej popularności oraz niesłabnącej sympatii fanów musiał zrezygnować z kariery. Świat obiegła informacja o poważnych problemach zdrowotnych aktora, który cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Demencja powoduje tak duże zmiany w jego świadomości, że Willis ma problemy z komunikacją i pamięcią. Rodzina aktora podkreśla, że na schorzenie nie znaleziono jeszcze lekarstwa.

Demi Moore zamieszkała z Brucem Willisem. Chce opiekować się byłym mężem w trudnych chwilach

Bliscy Willisa wspierają go w trudnych chwilach. Swoją pomoc zadeklarowała nawet była żona aktora - Demi Moore. Portal Radar poinformował, że odtwórczyni głównej roli w filmie "Uwierz w ducha" przeprowadziła się do aktora i "nie zamierza opuszczać go do samego końca".

Moore tym samym pomoże w opiece nad Willisem obecnej żonie aktora - Emmie Heming Willis. Aktorka zamieszkała z małżeństwem oraz ich dwójką dzieci - 10-letnią Mabel i 8-letnią Evelyn. Informator serwisu podkreśla, że na początku trudno było wszystkim zrozumieć decyzję rodziny, jednak Moore jest dla Willisa i jego bliskich mocnym oparciem. Mówi się, że celem aktorki jest dopilnowanie "aby każdy dzień, który został Bruce'owi, był przepełniony miłością".

 

To nie pierwszy raz, kiedy byłe małżeństwo wspiera się w trudnych chwilach. W czasie pandemii to Bruce Willis wprowadził się do Demi Moore, aby pomóc w opiece nad ich córkami.

Demi Moore i Bruce Willis wzięli ślub w 1987 roku w apartamencie hotelowym. Ich małżeństwo przetrwało 13 lat. W biografii "Indisde Out" aktorka przyznała, że powodem rozstania był jej napięty kalendarz. Willis miał mieć pretensje do żony, że spędza za mało czasu z córkami. Para rozstała się bez głośnych afer, walki o dzieci i pieniądze. Ich romantyczny związek naturalnie przerodził się w przyjaźń.

Więcej o: