Tony Shalhoub wróci jako "Detektyw Monk" po 14 latach! Tym razem będzie to film

"Detektyw Monk" podbił serca widzów. Serial powstał w 2002 roku, a jego produkcja trwała przez następne 7 lat. Łącznie wyemitowano 125 odcinków przygód śledczego cierpiącego na szereg fobii i nerwicę natręctw. 14 lat po premierze ostatniego epizodu, Adrian Monk ma szansę wrócić na ekrany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Platforma streamingowa Peacock poinformowała media, o rozpoczęciu prac nad filmową kontynuacją popularnego "Detektywa Monka". Wiadomo także, że w kultowego bohatera ponownie wcieli się Tony Shalhoub. W produkcji mają wystąpić także inni aktorzy znani z serialu.

Zobacz wideo "Glass Onion". Film z serii "Na noże" - 2 część przygód detektywa Benoit Blanca, w którego wciela się Daniel Craig [ZWIASTUN]

Jackie Chan wraca z kontynuacją kultowego filmuJackie Chan wraca z kontynuacją sensacyjnej komedii. Premiera w tym roku

Kontynuacja "Detektywa Monka". Jej tytuł zdradza, że fani nie powinni liczyć na serię filmów

Znamy tytuł filmu tworzonego przez Peacock. Produkcja będzie nosiła nazwę "Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie". Jeśli fani liczyli na wznowienie kultowych przygód śledczego w serii filmów, muszą raczej o tym zapomnieć. "Ostatnia sprawa" z tytułu wyraźnie wskazuje na to, że jest to ostatni raz, w którym Adrian Monk pojawi się na ekranie. 

O czym opowie "Ostatnia sprawa..."? Detektyw Monk będzie musiał dołożyć wszelkich starań, aby rozwiązać jedną z najtrudniejszych zagadek w jego karierze. Co gorsza, będzie ona związana z jego pasierbicą Molly. W serialu wcieliła się w nią Alona Tal. Prawdopodobnie aktorka wróci do roli w nowym filmie od Peacock. Jak się okazuje, nie będzie to jedyna gwiazda znana fanom serii, która pojawi się w produkcji.

Kadr z serialu 'Chwała'Top seriale Netflix w Polsce. Co oglądamy najchętniej? Podium zaskakuje

Aktorzy z serialu ponownie spotkają się na planie. O jakie gwiazdy chodzi?

Tak jak wspomnieliśmy na początku, w rolę tytułowego Monka ponownie wcieli się Tony Shalhoub. Za odegranie śledczego gwiazdor otrzymał Złoty Glob w kategorii "Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu". W nadchodzącej produkcji Peacock, oprócz Shalhouba zobaczymy wiele twarzy znanych ze 125 odcinków serii. Będą to m.in. Ted Levine (jako szef Monka), Traylor Howard (w roli asystentki detektywa), oraz jego serialowy psychiatra Hector Elizondo.

Jednak to nie koniec nazwisk związanych z serią, które powrócą do niej wraz z filmem. Za scenariusz produkcji odpowiada sam twórca serialu Andy Breckman. Co więcej, za kamerą stanie Randy Zisk odpowiedzialny za nagrania w 35 odcinkach "Detektywa Monka". Ne podano daty premiery, ale zdjęcia mają się rozpocząć pod koniec maja tego roku. 

Więcej o: