Adek WWA nie żyje. Dwa tygodnie przed śmiercią zapowiadał nową płytę

Adek WWA nie żyje. Młody raper na początku marca 2023 roku opublikował klip zapowiadający jego najnowszą płytę. Premiery epki nie doczekał. O śmierci chłopaka poinformował jego ojciec.

Informację o śmierci młodego rapera potwierdził jego ojciec. Sebastian Misztal poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego syn zmarł 18 marca w swoim mieszkaniu. Ciało znaleziono około południa, a przyczyny śmierci rapera nie są znane.

Adek WWA nie żyje. Młody raper zmagał się z uzależnieniami

Bardzo proszę o niepisanie na razie do mnie wiadomości prywatnych, jest mi po prostu ciężko, jestem po prostu zmęczony. Tak, Adi zmarł dzisiaj koło południa, w swoim mieszkaniu... jest mi po prostu ciężko - pisze załamany ojciec rapera.

Jak podaje portal glamrap.pl, Adek w 2021 roku poinformował swoich fanów, że zmaga się z problemami zdrowotnymi spowodowanymi nadużywaniem alkoholu i innych używek.

Obecnie zdrowie mi się posypało i przebywam w szpitalu. Za jakiś czas z niego wyjdę i idę dalej po zmianę swojego życia - informował raper.

Adek WWA nie żyje. Pożegnali go inni artyści

Spoczywaj w pokoju stary zdążyliśmy nakręcić tylko wspólne dwa klipy trzymaj się Adek tam na górze Wandal Label - pisze CFK Mateusz.
Miał być nasz wspólny, kolejny utwór tym razem z teledyskiem, lecz los ułożył inny scenariusz. Dlatego już w mojej pamięci na zawsze pozostanie „Bądź zawsze sobą". Dziękuję. Aduś, cokolwiek się wydarzyło, za wcześnie i po ludzku trudno mi w to uwierzyć. Nawijaj z Aniołami w niebie, widocznie tam potrzebują najlepszych - czytamy na Facebooku Pawła Mosiołka, wokalisty i autora tekstów.

Jak podaje rapnews.pl, Adek WWA miał niebawem opublikować nowy materiał. Epkę "BAD" zapowiadał klip "Buja się fura", który trafił do sieci na początku marca. Artysta był reprezentantem podziemnej rapowej sceny, jednak robiło się o nim coraz głośniej. Ostatni klip Adka, który można obejrzeć na kanale WANDAL Label w dwa tygodnie uzyskał przeszło 160 tysięcy wyświetleń.

 
Więcej o: