Sam Neill ma raka krwi. Aktor zdradził, jak się czuje. "To jest trochę męczące"

Jakiś czas temu Sam Neill zdradził w wywiadzie, że zmaga się z nowotworem. Teraz aktor opublikował nagranie w mediach społecznościowych, w którym zaktualizował swój stan zdrowia i uspokoił zaniepokojonych fanów.

Sam Neill zasłynął za sprawą roli w kultowej filmowej serii "Park Jurajski" zapoczątkowanej przez Stevena Spielberga. Niedawno aktor wyznał w wywiadzie, że zmaga się z nowotworem krwi. O swoim aktualnym stanie zdrowia oraz rozwoju choroby, poinformował fanów za sprawą mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Honorata Skarbek regularnie się bada. W jej rodzinie jest ryzyko nowotworu

Sam Neill zmaga się z nowotworem. Aktor uspokaja fanów

W opublikowanym na Instagramie wideo, Sam Neill wyjawił, że jego stan zdrowia nie jest tak zły, jak spekulują media. Jakiś czas temu aktor przyznał w wywiadzie, że zmaga się z chłoniakiem angioimmunoblastycznym z komórek T, a informacja o jego chorobie natychmiast znalazła się na nagłówkach najpopularniejszych portali i czasopism. Teraz gwiazdor wyznał, że choć rak osiągnął trzecie stadium, to od kilku miesięcy jest w reemisji, a jego samopoczucie jest naprawdę dobre. — Informacje o moim zdrowiu są teraz chyba we wszystkich wiadomościach. Nic tylko: "Rak! Rak! Rak!". To jest trochę męczące, bo, jak widzisz, żyję i mam się dobrze, a od ośmiu miesięcy choroba jest w remisji — powiedział 75-latek na nagraniu.

 

Sharon Stone w filmie 'Nagi instynkt' Sharon Stone przeżyła traumę po "Nagim instynkcie". Wyjawiła dlaczego

Nowotwór Sama Neilla jest w reemisji. Aktor wraca na plan

Aktor podkreślił, by zamiast snuć spekulacje na temat jego stanu zdrowia, pochylić się nad wspomnieniami "Did I Ever Tell You This?: A Memoir", które już 21 marca trafią na księgarniane półki. Książka powstała w czasie, gdy odbywał intensywne leczenie i jest zbiorem różnych wspomnień, w tym tych dotyczących choroby. — Nigdy nie sądziłem, że zrobię karierę jako aktor, nie mówiąc już o aktorstwie ekranowym. Ale tak się  właśnie stało. I spoglądając wstecz na swoje życie, jestem przepełniony wdzięcznością. O tym jest ta książka — powiedział na filmiku. Na koniec poprosił, by fani nie przejmowali się tym, o czym piszą media, bo on sam czuje się dobrze i powoli powraca do pracy. Już za tydzień aktor wchodzi na plan serialu "Apples Never Fall", który pojawi się na amerykańskim serwisie streamingowym Peacock.

 

Andrzej Grabowski - portret Stracił wiarę w miłość. Szczęście odnalazł u boku znajomej sprzed lat

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: