Peter Hardy nie żyje. Aktor odwiedzał mamę, znaleźli go martwego na plaży

Peter Hardy nie żyje. Aktor znany z produkcji takich jak "Chopper", "Córki McLeoda" czy "King's Man: Pierwsza misja" miał 66 lat. Mężczyznę znaleziono martwego na plaży.

Serwis ABC News podaje, że Peter Hardy został odnaleziony martwy 16 marca na plaży w mieście Fremantle niedaleko Perth. Według lokalnego serwisu "The West Australian" artysta na co dzień mieszkający w Londynie, przyleciał do Australii w odwiedziny do mamy. Podczas wizyty postanowił ponurkować.

Peter Hardy nie żyje. Ciało aktora znaleziono na plaży

Woda wyrzuciła na brzeg ciało 66-latka około godziny 11 miejscowego czasu. Obecni na plaży próbowali ratować aktora, jednak reanimacja nie skutkowała. Także wezwani na miejsce ratownicy medyczni nie byli w stanie pomóc 66-latkowi.

Łukasz Gajdzis nie żyje Łukasz Gajdzis nie żyje. Aktor znany z "Na Wspólnej" miał 38 lat

Jak czytamy w serwisie The Independent, Hardy uległ wypadkowi podczas nurkowania ze specjalną rurką do oddychania. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią aktor informował swoich fanów, że chce spróbować wspomnianego sportu.

W sieci szybko pojawiły się wpisy bliskich Hardy'ego, którzy nie mogą uwierzyć i pogodzić się z tą niespodziewaną tragedią.

Ta wiadomość wywołała we mnie szok. Otulą go szerokie ramiona oceanu, obok którego dorastał i pozostanie w sercach wszystkich, którzy trafili na jego orbitę - pisze aktor i przyjaciel zmarłego, Ross Anderson.
Ze smutkiem muszę poinformować, ze mój brat zmarł nagle dzisiaj rano. Spoczywaj w pokoju mój ukochany braciszku - brzmi post opublikowany przez brata Petera Hardy'ego, Michaela.

Peter Hardy urodził się w Perth w Zachodniej Australii. W 1969 roku rozpoczął karierę muzyczną grą na waltorni w CCGS Orchestra. W późniejszych latach zaczął występować w teatrach. W 1986 roku zaczęła się jego kariera aktorska. Hardy zagrał w filmie "The Pursuit of Happiness". W 2016 roku pojawił się w amerykańskim filmie akcji "Nieuchwytny cel 2".

Więcej o: