Pogrzeb Janusza Weissa. Kiedy i gdzie się odbędzie? Są już znane szczegóły

Ponad tydzień temu media obiegła informacja o śmierci Janusza Weissa. Do informacji publicznej przekazano już nekrolog, w którym podano zarówno datę, jak i miejsce pogrzebu legendarnego dziennikarza.

Śmierć Janusza Weissa wstrząsnęła światem polskich mediów. Legendarny dziennikarz, pisarz i współzałożyciel Radia ZET zmarł 10 marca 2023 roku w wieku 74 lat. Znane są szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania radiowca.

Zobacz wideo Minuta ciszy dla zmarłych robotników pracujących w Katarze. "To była decyzja polityczna"

Janusz Weiss nie żyje. Popularny dziennikarz i autor kultowych audycji zmagał się z chorobą

10 marca 2023 roku syn Janusza Weissa przekazał informację o śmierci 74-latka. Tuż po jego wpisie, pożegnalny komunikat wystosowało również Radio ZET, którego dziennikarz był współzałożycielem. Prezenter radiowy i telewizyjny miał na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe. Był autorem kultowych audycji cieszących się ogromną popularnością wśród słuchaczy, w tym m.in. "Dzwonię do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie". Współpracując z Telewizją Polską prowadził liczne teleturnieje, a najbardziej znane programy z jego udziałem to "Miliard w rozumie" czy "Złoty interes". W 2013 roku na krótko został zatrudniony w Radiowej Jedynce. Później występował m.in. na antenie Superstacji jako współprowadzący program "Bez ograniczeń". Prywatnie Weiss był szczęśliwym mężem oraz ojcem. W ostatnich latach życia zmagał się z ciężką chorobą.

Pogrzeb Janusza Weissa. Gdzie i kiedy się odbędzie? Rodzina radiowca opublikowała nekrolog

Do informacji publicznej trafił nekrolog Janusza Weissa. Pogrzeb odbędzie się 23 marca 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 14:00 na Wojskowych Powązkach. Według danych dostępnych na stronie Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Warszawie, ciało Janusza Weissa spocznie w katedrze GII na miejscu nr 12.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: