"Za co nienawidzisz PiS"? Śpiewająco odpowiedział Fogielowi. Filmik podbija sieć. "Genialne"

Radosław Fogiel zapytał młodych obywateli, z jakiego powodu nienawidzą Prawa i Sprawiedliwości. Kontrowersyjny filmik udostępnił na platformie TikTok. Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Wokalista Kacper Jędras postanowił zrobić to śpiewająco.

Na profilu Prawa i Sprawiedliwości na TikToku pojawiło się nagranie, w którym wystąpił Radosław Fogiel. Poseł zwrócił się do młodych obywateli, pytając, co powoduje ich nienawiść do partii. Filmik szybko stał się viralem, a internauci licznie udzielali się w komentarzach. Swoje zdanie postanowił wyrazić również wokalista Kacper Jędras i zrobił to śpiewająco. 

Zobacz wideo Powyborcze zmiany w rządzie? "Skupiamy się na przekonaniu Polaków"

Za co nienawidzisz PiS? TikTok polityka partii wywołał burzę wśród internautów

W opublikowanym nagraniu Radosław Fogiel stwierdził, że obywatele tak naprawdę nie są świadomi tego, jakie programy wyborcze ma PiS oraz co robi partia dla dobra narodu. Zdaniem posła nienawiść jest ukształtowana przez idoli młodego pokolenia. — Czy wy w ogóle wiecie cokolwiek o Prawie i Sprawiedliwości? Waszą nienawiść ukształtowały teksty Cypisa i Maty. Nie wiecie nic o naszych programach, o naszej polityce, o tym, co nam się udało zrobić przez te osiem lat. Chętnie posłucham, konkrety w komentarzach. Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? — zapytał na TikToku.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Pod nagraniem jest już ponad 10 tys. komentarzy, w których obywatele wskazują m.in. na wysoką inflację, upolitycznione sądownictwo, wadliwy system edukacji, niewydolną służbę zdrowia czy bezzasadne finansowanie mediów publicznych.

Jak można tak agresywnym tonem oczekiwać, że ktoś zmieni zdanie o was?
Socjale, karanie zaradnych i pracujących, nagradzanie bezrobotnych i leniwych. Drożyzna największa od lat, ustawy uderzające w wolność…
Czy mogę przesłać rozprawkę na adres siedziby?

— piszą użytkownicy platformy. 

Kadr z programu 'Gdzie jest Pan Cogito'? Wpadka w TVP Info. Zapomniała, kogo zaproszono do studia. "Ojojoj"

Na pytanie polityka PiS odpowiedział śpiewająco. Nagranie stało się hitem w sieci

Niektórzy pokusili się odpowiedzieć na pytanie posła w formie nagrania. Na taki gest zdobył się m.in. muzyk, Kacper Jędras, występujący w sieci pod pseudonimem Verde. Wokalista postanowił stworzyć krótką piosenkę, w której wylicza wszystkie powody, przez które obywatele nie mają zaufania do partii rządzącej. 

 

Pod wpisem zamieszczonym na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. 

Cieszę się, że młodzi ludzie to widzą i umieją odróżniać prawdę od propagandy, brawo!
Młodzi pamiętajcie o wyborach, tam trzeba pokazać niektórym, gdzie raki zimują
Genialne!
W punkt!

— piszą fani Verde.

Janina Ochojska Rosyjscy propagandziści atakują Polskę. Wykorzystano słowa Ochojskiej

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: