Żona Bruce'a Willisa świętuje 14. rocznicę ślubu wzruszającym wpisem. "Największa miłość mojego życia"

Żona schorowanego Bruce'a Willisa upamiętniła ich 14. rocznicę ślubu publikując w sieci wzruszający wpis. Kobieta wyznała, że zważywszy na stan zdrowia aktora, nie jest w stanie świętować tego dnia tak, jakby tego chciała.

Choć stan zdrowia Bruce’a Willisa stale się pogarsza, to rodzina aktora próbuje żyć normalnie i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Kilka dni temu gwiazdor obchodził 68. urodziny, a teraz nadarzyła się kolejna okazja do świętowania.

Zobacz wideo Bruce Willis zaskoczony przez rodzinę! Aktor świętował 68. urodziny

Bruce Willis i jego żona obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Są małżeństwem już 14 lat

Bruce Willis zakończył karierę, gdy lekarze zdiagnozowali u niego postępującą afazję. Niedługo później okazało się, że aktor zmaga się również z otępieniem-czołowo skroniowym, które jest przyczyną wielu dolegliwości t.j. problemy z mową czy pamięcią. Mimo to jego bliscy próbują wieść normalne życie. 21 marca 2023 roku gwiazdor i jego żona Emma Willis, świętowali 14. rocznicę ślubu. Modelka opublikowała w sieci wzruszający wpis.

14 lat temu poślubiłam największą miłość mojego życia. Obudziłam się wzruszona, ale jednocześnie wspominałam życzliwy gest osoby, która okazała mi wczoraj serce

— napisała żona aktora. We wpisie wspomniała również o odnowieniu przysięgi, które odbyło się w 2019 roku, dokładnie po 10 latach od ich ślubu.

 

Emma Willis otrzymała prezent z okazji rocznicy. Nie był to podarunek od męża

Pełen wzruszających słów wpis Emma Willis okraszyła fotografią kwiatów. Prezent, który otrzymała z okazji rocznicy ślubu, nie był jednak podarunkiem od męża. Wyznała, że na ten serdeczny gest zdecydowała się jej przyjaciółka.

Tego dnia dostałam wiadomość od mojej przyjaciółki, że zostawiła dla mnie 'małe co nieco' pod moimi drzwiami. To był ten uroczy bukiet kwiatów z życzeniami z okazji rocznicy ślubu

— napisała wzruszona.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: