16-letnia córka Toma Cruise'a już od 10 lat nie ma z nim kontaktu. "Nie zna już ojca"

Od kiedy Tom Cruise rozstał się z Katie Holmes jego relacje z ich córką Suri, uległy zupełnemu rozpadowi. Przez członkostwo w sekcie, aktor od ponad dekady nie angażuje się w wychowanie nastolatki.

18 kwietnia Suri Cruise skończy 17 lat. Córka hollywoodzkiego aktora Toma Cruise’a ze związku z Katie Holmes powoli planuje swoją przyszłość. Nastolatka ma ambitne plany, chce bowiem zająć się modą i rozważa podjęcie studiów w tym kierunku. Choć matka wspiera jej dążenie do spełnienia marzeń, to tego samego nie można powiedzieć o ojcu, który od ponad dekady nie uczestniczy w jej życiu.

Zobacz wideo "Mission: Impossible" - spełnione marzenie Toma Cruise'a, które nie wszystkim się podoba [Popkultura Extra]

Po rozwodzie aktor zerwał kontakt z córką. Nie widzieli się od lat

Rozwód Toma Cruise’a i Katie Holmes był jednym z najgłośniejszych w Hollywood. Para aktorów rozstała się w 2012 roku po ponad 6 latach małżeństwa. Owocem ich związku jest córka, Suri, która na świat przyszła zaledwie kilka miesięcy po ich ślubie. Dziewczynka zamieszkała z matką, która przejęła pełnię praw rodzicielskich, zaś gwiazdor zupełnie wycofał się z jej życia. Cruise należy do scjentologów, a członkowie sekty nie mogą utrzymywać relacji z osobami, które nie przynależą do ugrupowania.

 

Córka Toma Cruise'a jest już prawie dorosła. Suri planuje pójść na studia

Suri Cruise zadebiutowała w mediach jako mała dziewczynka i tak przez większość została zapamiętana, lecz obecnie jest już nastolatką. Niebawem skończy 17 lat, a do planów na przyszłość podchodzi ambitnie. Dziewczyna wystąpiła w filmie "Alone Together" u boku mamy, a także ma wyjątkowe umiejętności wokalne. Jednak jej ogromną pasją jest moda i to w tym kierunku chce podjąć studia. Dziewczyna może w tej kwestii liczyć na ogromne wsparcie mamy Katie Holmes, która motywuje ją w dążeniu do celu. Mimo że jest prawie dorosła, to ojciec wciąż nie interesuje się jej życiem i nie zabiega o odbudowanie utraconych relacji. — Suri nie zna już swojego ojca. Nie spędzała z nim czasu od dekady — mówił informator magazynu "Daily Mail". Mimo braku kontaktu, aktor jest zobligowany do wypłacania córce comiesięcznych alimentów w wysokości 400 tys. dolarów, a także musi łożyć na wszystko, co związane z jej edukacją.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: