Agustin Egurrola skomentował plotki o pracy w TVN-ie. "Pewne rzeczy mnie drażniły"

Agustin Egurrola przez wiele lat był związany z TVN-em jako choreograf i juror popularnych programów rozrywkowych. Podczas wywiadu, którego udzielił Michałowi Figurskiemu, skomentował krążące w mediach plotki na temat warunków pracy w stacji.

Od pewnego czasu w mediach krążą spekulacje na temat rygorystycznych wymogów, które muszą spełnić potencjalni pracownicy stacji TVN, jeśli chcą występować przed kamerą. Agustin Egurrola w rozmowie z Michałem Figurskim odniósł się do tych doniesień, stanowczo zaprzeczając.

Janusz Kłosiński Przez lata był ulubieńcem widzów. Poparł stan wojenny i został zdrajcą

Przez wiele lat był twarzą stacji TVN. Teraz pracuje dla Telewizji Polskiej

Agustin Egurrola rozpoczynał swoją karierę w telewizji wiele lat temu. Przez kilka lat był choreografem programu "Taniec z gwiazdami", który początkowo emitowano na antenie TVN. Później objął funkcję jurora w "You Can Dance – Po prostu tańcz", a także "Mam Talent". Jednak w 2021 roku zakończył współpracę ze stacją i przeniósł się do Telewizji Polskiej, gdzie najpierw oceniał poczynania uczestników w talent show "Dance Dance Dance", a obecnie pełni tę rolę w "You Can Dance – Nowa generacja". Mimo to tancerz ma dobre wspomnienia związane ze stacją, której przez wiele lat był twarzą.

Zobacz wideo Ida Nowakowska o relacji z Egurrolą: Nie będę mówiła takich głupot

Agustin Egurrola mówi o warunkach pracy w TVN. Choreograf dementuje plotki

Choreograf i juror był gościem w nowym odcinku programu "NieZŁY Pacjent" prowadzonym przez Michała Figurskiego. Nawiązując do pojawiających się w mediach plotek dotyczących absurdalnych wymogów, które musieli spełniać prezenterzy stacji, dziennikarz postanowił zapytać Egurrolę o jego doświadczenia związane z pracą w TVN-ie. — Krążą mity o twojej poprzedniej stacji, że tam wprowadza się absolutny rygor dla tych osób, które pojawiają się najczęściej na antenie, dla swoich prezenterów. Wręcz pojawiają się sugestie: Albo schudniesz 10-20 kg, my ci pomożemy, ale jak ci się nie uda, to będziemy wyciągali konsekwencje finansowe — sugerował Figurski.

Andrzej Trzaskowski Był ojcem Rafała Trzaskowskiego. Ceniony kompozytor miałby 90 lat

Zaskoczony tymi rewelacjami Egurrola stanowczo zaprzeczył jakoby kiedykolwiek taka sytuacja miała miejsce. — Nie, współpracowałem z telewizją TVN przez wiele lat, nigdy takiej sugestii nie było — powiedział juror, dodając, że stacja nie wymuszała, by prezenterzy wyglądali dobrze kosztem własnego zdrowia. — Nikt o tym ze mną nigdy nie rozmawiał. Sam pewne rzeczy widziałem, pewne rzeczy mnie drażniły — skwitował.

Więcej o: