To jedne z najkrótszych małżeństw w polskim show-biznesie. Niektórzy wytrwali ze sobą 8 miesięcy

Związki sław budzą ogromne zainteresowanie, a o problemach i rozstaniach fani mogą czytać nie tylko na portalach plotkarskich. Gwiazdom zdarzają się związki na całe życie, ale też rekordowo szybkie rozwody. Oto najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie.

Huczne śluby i głośne rozstania budzą ogromne zainteresowanie fanów. Niektóre gwiazdy pokazują, że zauroczenie i szybka decyzja o małżeństwie to nie zawsze dobry pomysł. Wielka miłość zakończona rozwodem po kilku miesiącach czy roku zdarzają się również w rodzimym show-biznesie. Polskim rekordzistom daleko jednak do tych znanych z Hollywood. Britney Spears i Jason Alexander rozstali się po zaledwie 55 godzinach, z kolei Nicolas Cage zaledwie cztery dni po ślubie z Eriką Koike zażądał anulowania małżeństwa. Które małżeństwa polskich gwiazd były najkrótsze?

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

Więcej artykułów o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Michał Wiśniewski i jego małżeństwa. Cztery rozwody

Michał Wiśniewski znany jest z przebojów muzycznych i miłosnych. Jest też rekordzistą jeśli chodzi o krótko trwające małżeństwa. Z pierwszą żoną, Magdą Femme, rozwiódł się po 5 latach. Z Mandaryną rozstali się po 4. Małżeństwo z Anną Świątczak trwało również 5 lat, z kolei z Dominiką Tajner rozwiódł się po 7 latach. Piątą żoną Wiśniewskiego jest Pola.

Doda i Radosław Majdan: 2 lata małżeństwa i głośny koniec

Związek Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana był wyjątkowo medialny i wiele osób wspomina go do dziś. Para wzięła huczny ślub w 2005 roku, a już 2 lata później Doda złożyła pozew o rozwód.

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska: rozstali się po... ośmiu miesiącach

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska pobrali się we wrześniu 2010 roku. Już osiem miesięcy później postanowili się rozwieść. – Popełniłem kilka błędów w życiu prywatnym, ale przynajmniej nie znam nikogo, kto byłby tak krótko ze swoim współmałżonkiem jak ja – przyznał jakiś czas później Damięcki w rozmowie z magazynem "Grazia".

 
Więcej o: