Ekipa "M jak miłość" pomyliła braci Mroczek? Widzowie nie mają wątpliwości. "Coś nie pasuje"

Bracia Mroczek od ponad 20 lat należą do obsady "M jak miłość" i regularnie występują na ekranie. Na instagramowym profilu doszło jednak do wpadki, co nie umknęło uwadze fanów.

Rafał i Marcin Mroczek są jednymi z najpopularniejszych bliźniaków w Polsce. Braćmi są również na ekranie. Obaj od 2000 roku występują w serialu "M jak miłość", wcielając się w rolę Pawła i Piotra Zduńskich. 

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Wpadka ekipy "M jak miłość". Pomylili braci Mroczek

Widzowie z łatwością potrafią wskazać, który z braci jest serialowym Pawłem, a który Piotrem. Dlatego gdy dostrzegli błąd w jednym z postów opublikowanych na Instagramie "M jak miłość", nie omieszkali, by wytknąć go ekipie. W sieci opublikowano fotografię, na której Kinga, w którą wciela się Katarzyna Cichopek, pozuje wraz ze szwagrem, czyli Rafałem Mroczkiem. Jednak z opisu wynika, że na zdjęciu jest aktor, który gra jej męża, czyli drugi z bliźniaków.

 
Rodzinka Zduńskich pozdrawia i zaprasza na dzisiejszy odcinek #MjakMiłość. Będziecie?

— czytamy we wpisie. Fani od razu zorientowali się, że to pomyłka.

Widzowie zorientowali się, że to błąd. Rafał Mroczek zareagował

Pod wspomnianym zdjęciem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Widzowie "M jak miłość" niemal od razu zorientowali się, że na zdjęciu jest nie kto inny, jak Rafał, a nie Marcin, jak sugeruje opis. W licznych wiadomościach żartowali z wpadki ekipy serialu.

Niby bliźniaki, ale nie da się pomylić, który to, który
Ojciec coś nie pasuje
Bliźniaki Wam się pomyliły
 

Wpadka odbiła się szerokim echem w mediach, nie umykając również uwadze bliźniaków. O komentarz pokusił się również jeden z zainteresowanych. Rafał Mroczek postanowił jednak obrócić sytuację w żart.

To który wreszcie, Paweł czy Piotrek? Marcin to ty czy ja?
Więcej o: