Łoś odwiedził kino, ale nie film go zainteresował. Kamery uchwyciły nietypowe zachowanie zwierzaka

Pracownicy jednego z kin na Alasce zapamiętają ten dzień na długo. Wśród klientów znalazł się bowiem czworonożny gość, który skorzystał z chwili wietrzenia pomieszczenia i przyszedł wyjeść popcorn. Nie kupił biletu na żaden seans, z resztą za przekąskę też nie zapłacił.

Tylko świnie siedzą w kinie, no, chyba że mowa o Alasce. Jedno z tamtejszych kin przypadkowo zapewniło klientom darmowy pokaz 3D. Do pomieszczenia wszedł niespodziewanie zabłąkany łoś, który miał najwyraźniej ochotę na popcorn i seans.

Łoś odwiedził kino na Alasce. Zjadł popcorn, pogrzebał w śmietniku i wyszedł

Do niecodziennego zdarzenia doszło w kinie w mieście Kenai na Alasce. Pracownicy zostawili otwarte drzwi, aby przewietrzyć pomieszczenie, nie spodziewali się, że podziała to jak zaproszenie dla nietypowego gościa. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak przez drzwi przechodzi beztroski łoś. Część pracowników wystraszyła się wizytą, inni nagrywali zwierzę i nie mogli powstrzymać śmiechu.

 

Łoś nie przejmował się za bardzo otoczeniem, ewidentnie przyszedł do kina w konkretnym celu. Zwierzę zwabił zapach maślanego popcornu, po który sięgnął, gdy tylko znalazł się przy ladzie. Pochrupał przekąskę, po czym zainteresował się również resztkami ze śmietnika. Łoś nie zdecydował się na żaden seans, opuścił kino po kilku minutach.

Tylko świnie siedzą w kinie? No, chyba że na Alasce

Chociaż łoś w kinie to niecodzienny widok również dla mieszkańców Alaski, miejscowi pracownicy są przygotowani na odwiedziny dzikich zwierząt. Miejscowe media co jakiś czas donoszą o wizytach składanych w sklepach, a nawet szpitalach przez łosie czy niedźwiedzie. Jak podaje portal TMZ, na Alasce dokarmianie łosi jest nielegalne. Departament zajmujący się dziką zwierzyną ostrzega, że łosie nakarmione przez człowieka, częściej atakują, nawet dzieci.

Więcej o: