Michael Douglas w ogniu krytyki. Tak potraktował swoją żonę. "Bezczelność"

W blasku fleszy każdy ruch i gest danego celebryty jest obserwowany, a następnie komentowany. Przekonał się o tym Michael Douglas, który na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes pojawił się wraz ze swoją żoną Catherine Zeta-Jones i córką Carys Zetą-Douglas. Po występie na czerwonym dywanie gwiazdor znalazł się w ogniu krytyki - wszystko przez to, jak zachował się wobec ukochanej.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

We wtorek  rozpoczął się 76. Festiwal Filmowy w Cannes. Wśród wielkich gwiazd, które się na nim pojawiły, nie zabrakło Michaela Douglasa. Na czerwonym dywanie lśnił w blasku fleszy wraz z żoną i córką. Mimo to na aktora wylała się fala krytyki za rzekome znieważenie ukochanej. Niedługo później nagranie z całej sytuacji pojawiło się na TikToku. 

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

Michael Douglas w ogniu krytyki - wszystko przez jedną wpadkę 

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones są małżeństwem od 23 lat. W 2000 roku powitali na świecie swojego syna, Dylana Michaela Douglasa. Carys urodziła się trzy lata później. - Aktor ma jeszcze syna Camerona Douglasa, który jest owocem jego małżeństwa z Diandrą Luker - podaje serwis "Na Temat". Wydaje się, że relacja gwiazdorskiej pary oparta jest na miłości i szacunku, choć wielu użytkowników mediów społecznościowych - biorąc pod uwagę pojawiające się tam komentarze - może uważać inaczej. Wszystko za sprawą jednej sytuacji, która została nagrana i wrzucona na TikToka. .

Cannes 2023: Internauci twierdzą, że Douglas źle potraktował swoją żonę

Francuska "Gala" jakiś czas temu zamieściła na swoim profilu na TikToku nagranie, na którym widzimy Michaela Douglasa w towarzystwie Catherine Zeta-Jones i córki Carys. Cała trójka przemieszcza się za kulisami. Wówczas doszło do pewnej "wpadki", która wywołała burzę w komentarzach.

Internauci dopatrzyli się nietaktownego zachowania ze strony aktora, który najpierw nastąpił na sukienkę ukochanej, a po chwili spojrzał na nią z niezadowoloną miną, gdy ta chciała mu o czymś powiedzieć. Następnie Douglas ruszył przodem w kierunki przejścia. Z komentarzy pod nagraniem wynika, że większość osób uznała ten gest za zniewagę wobec kobiety

Całkowity brak manier
Wygląda, jakby był wściekły
Zachował się gburowato, tak się nie traktuje kobiety
Bezczelność

- pisali internauci pod nagraniem. Niektórzy stanęli jednak po stronie Michaela Douglasa, twierdząc, że to na prośbę swojej żony ruszył w kierunku przejścia jako pierwszy - Catherine Zeta-Jones miała się bowiem obawiać, że mąż po raz kolejny nastąpi jej na suknię. 

Źródła: TikTok, "Na Temat"

Więcej o: