82-letni Al Pacino ponownie zostanie ojcem. Jego dziecko urodzi 29-letnia partnerka

Temat rodzicielstwa wśród wiekowych gwiazd nie od dzisiaj budzi wielkie emocje. Teraz na jaw wyszło, że kolejnego potomka może spodziewać się 82-letni Al Pacino. Jego młodsza o prawie 50 lat partnerka jest w ósmym miesiącu ciąży, a w przeszłości spotykała się m.in. z Mickiem Jaggerem.

Na początku maja media rozpisywały się o tym, że kolejnego dziecka doczekał się 79-letni Robert De Niro. Aktor długo zwlekał z wyjawieniem tej informacji, ponieważ opowiedział o tym kilka miesięcy po narodzinach dziecka. Co ciekawe, do wyznania doszło bardzo spontanicznie. W trakcie wywiadu dla kanadyjskiej stacji ET Canada, dziennikarka Brittnee Blair rzekła do aktora: "Wiem, o tym, że masz sześcioro dzieci". De Niro odpowiedział jej słowami: "Właściwie to... siedmioro. Niedawno urodziło mi się dziecko".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

29-letnia partnerka urodzi dziecko 82-letniego Ala Pacino

Do grona szczęśliwych tatusiów dołącza teraz także Al Pacino. Według informacji podanych przez portal TMZ, 29-letnia partnerka aktora Noor Alfallah jest aktualnie w ósmym miesiącu ciąży. Od dłuższego czasu w amerykańskich mediach głośno mówiono o tym związku, ale nikt nie spodziewał się, że para doczeka się potomka. - Al Pacino będzie stulatkiem, gdy jego dziecko skończy 18 lat – obliczyli dziennikarze.

Al Pacino i Noor Alfallah są w związku od kwietnia 2020 roku. Chociaż relacje, gdzie jeden z partnerów jest sporo starszy od drugiego nie są w show-biznesie niczym nowym, to rzadko kiedy traktowane są przez ludzi poważnie. Jednak niekiedy takie związki są o wiele bardziej trwałe, niż wśród ludzi w podobnym wieku. - Różnica wieku nie jest dla nich problemem, mimo że on jest starszy od jej ojca – tak o związku Pacino i Alfallah mówili wówczas ich znajomi. Jednakże media plotkarskie niejednokrotnie donosiły, że 29-latka ma na swoim koncie wiele związków z dużo starszymi mężczyznami. Przez kilka lat była związana z Mickiem Jaggerem z zespołu The Rolling Stones.

 

Nadchodząca pociecha będzie czwartym dzieckiem gwiazdora. Jego pozostałymi potomkami są 34-letnia Julie Marie ze związku z trenerką aktorstwa Jan Tarrant oraz bliźnięta – syn Anton James oraz córka Oliwia. Dzieci przyszły na świat w 2001 roku, kiedy Al Pacino spotykał się z Beverly D'Angelo.

Więcej o: