Jacky Oh nie żyje. Bawiła widzów MTV, miała trójkę dzieci, zmarła w wieku zaledwie 32 lat

W wieku zaledwie 32 lat odeszła wieloletnia członkini ekipy programu rozrywkowego MTV Jacky Oh. Twórcy show pożegnali kobietę i złożyli kondolencje jej najbliższym.

Zagraniczne media podały tragiczne informacje o śmierci 32-letniej Jacky Oh. Członkini obsady popularnego programu "Wild ‘N Out" tworzonego przez Nicka Cannona poznała na planie partnera znanego jako D.C. Young Fly. Para ma trójkę dzieci.

Jacky Oh znana z programu "Wild N’ Out" nie żyje. Miała zaledwie 32 lata

 Śmierć Jacky Oh, czyli tak naprawdę Jacklyn Smith potwierdził rzecznik BET Media Group, amerykańskiej firmy zajmującej się rozrywkowymi produkcjami telewizyjnymi, odpowiedzialnej między innymi za komediowy program z udziałem 32-latki. Zgodnie z oświadczeniem Smith zmarła w Miami, jednak przyczyny jej śmierci nie zostały podane.

"Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu Jacklyn Smith znanej jako Jacky Oh, utalentowanej członkini rodziny "Wild N’ Out". Zawsze będziemy ją cenić i za nią tęsknić. Była kochającą przyjaciółką i współpracowniczką przez pięć sezonów programu. Co jednak ważniejsze, była też wspaniałą mamą dla trójki swoich pociech" - czytamy w oświadczeniu na Instagramie. Jacky była uwielbiana przez widzów. Jej profil na Instagramie śledzi przeszło milion osób.

 

Program "Wild N’ Out" zadebiutował na antenie MTV w 2005 roku, 18 lat później ogłoszono jego 16. sezon. Stworzone przez Nicka Cannona show to improwizowana rywalizacja komediowa. Walczą w niej dwie drużyny złożone z komików, które mają za zadanie rozśmieszyć nie tylko publiczność, ale także siebie nawzajem. W show na przestrzeni lat wzięło udział wiele gwiazd takich jak Kanye West, Sean Paul, Akon, Pharrell Williams, Mac Miller czy Snoop Dogg.

Więcej o: