83-letni Al Pacino będzie miał dziecko z 29-latką. Zażądał testu na ojcostwo

Już niedługo na świat ma przyjść czwarte dziecko legendarnego aktora Ala Pacino. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że gwiazdor nie chciał uwierzyć w to, że jego blisko 50 lat młodsza partnerka zaszła z nim w ciążę. A to z powodu zdrowotnych przypadłości Pacino. Aktor zażądał testu na ojcostwo i wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

Nie tak dawno temu 79-letni Robert DeNiro poinformował, że w maju doczekał się swojego siódmego dziecka. Niedługo potem media obiegła informacja, że jego kolega z planu takich filmów jak "Ojciec Chrzestny 2" czy "Irlandczyk", 83-letni Al Pacino, także już niedługo będzie miał na wychowaniu małe dziecko. Aktor jednak informację o dziecku przyjął z pewnymi oporami - relacjonuje serwis CinemaBlend.

Zobacz wideo "Hunters" - teaser serialu. Al Pacino poluje na nazistów

83-letni Al Pacino będzie miał dziecko. Zażądał testu na ojcostwo

Matką najmłodszego potomka Ala Pacino jest jego obecna partnerka, 29-letnia producentka filmowa Noor Alfallah. Portal TZM donosi, że aktor był tą wiadomością wręcz zszokowany i nie chciał uwierzyć, że to on jest ojcem dziecka. Wątpliwości te biorą mają się wiązać z "medycznymi przypadłościami", które go trapią, a które też "zazwyczaj uniemożliwiają" poczęcie dziecka z kobietą. Dlatego też zażądał, by Alfallah zrobiła test na ojcostwo. Wyniki jednoznacznie pokazały, że Al Pacino w istocie jest ojcem.

 

Co ciekawe, portal TMZ dnosi, że choć Noor Alfallah jest już w ósmym miesiącu ciąży, to Pacino o tym, że dziecko jest w drodze, dowiedział się dopiero dwa miesiące temu. Jeszcze w 2014 roku Pacino w rozmowie z "The New Yorkerem" mówił o ojcostwie:

Jestem odpowiedzialny przed swoimi dziećmi. Jestem częścią ich życia. A kiedy mnie z nimi nie ma, to denerwuje i mnie i ich. To część naszego świata i dużo mi to daje. To wyrywa cię z siebie.
 

Najstarsza córka Ala Pacino ma na imię Julie Marie i urodziła się w 1989 roku jako owoc związku z trenerką aktorstwa Jan Tarrant. Kiedy aktor był w relacji z aktorką Beverly D’Angelo, ta powiło w 2001 roku bliźniaki - Antona Jamesa i Olivię Rose. Z producentką filmową Noor Alfallah Al Pacino zaczął się spotykać w kwietniu 2022 roku, ale wcześniej znali się już dwa lata. Wcześniej zawodowa Alfallah związana była z wytwórnią filmową Brada Pitta Plan B Entertainemnt, pełniła też rolę wicedyrktorki w Lynda Obst Productions. Teraz pracuje w Imagine Entertainment.

Więcej o: