Hanna Śleszyńska w żałobie opublikowała wzruszający wpis. Nie żyje jej były partner Jacek Brzosko

Jacek Brzosko nie żyje. Przez lata był partnerem Hanny Śleszyńskiej. Aktorka pożegnała mężczyznę w mediach społecznościowych wzruszającym wpisem.

Hanna Śleszyńska pogrążona w żałobie. Jej były partner Jacek Brzosko zmarł, o czym aktorka poinformowała w mediach społecznościowych. Opublikowała kilka pamiątkowych zdjęć wykonanych podczas podróży z mężczyzną i podzieliła się wspomnieniami związanymi z ich wspólnie spędzonymi chwilami. Para spotykała się w latach 2005-2019 i rozstała w przyjacielskiej atmosferze.

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje Jacek Brzosko, były partner znanej aktorki

"Jacek, takiego cię zapamiętam. Dziękujemy ci za twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez twojego śmiechu świat będzie smutniejszy" - czytamy w poście aktorki. Słowa Śleszyńskiej łamią serce. Pod wpisem pojawiły się kondolencje bliskich aktorki. Komentarze pełne wsparcie na Instagramie zamieściła między innymi Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska, Natalia Maszkowska, Anna Głogowska, Katarzyna Skrzynecka czy Kasia Laska.

 

"Tulę", "Wyrazy współczucia", "Zawsze pamiętałam Jacka", "Szok" - czytamy w komentarzach pod pożegnalnym postem. Jeden z wpisów nawiązał nawet do przeszłości pary. "Pamiętam jak w NYC podziwiał Cię i tak cudownie komplementował. Uroczy hultaj. Wielka szkoda" - pisze Anna.

Śmierć Brzosko potwierdziła także jego siostra, Agata. Mężczyzna był łyżwiarzem, który po zakończeniu kariery zamienił sport na biznes. W 2008 roku Brzosko i Śleszyńska się zaręczyli, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Para podkreślała w wywiadach, że rozstała się polubownie i nie żywi do siebie negatywnych uczuć.

Więcej o: