Marek Kondrat poszedł na Marsz 4 czerwca z żoną i 17 lat młodszym teściem. Zapozowali wspólnie do zdjęcia

Wśród gwiazd, które pojawiły się na niedzielnym Marszu Wolności, był od długiego czasu niewidziany Marek Kondrat w towarzystwie żony, Antoniny Turnau. Nie zabrakło również teścia aktora, Grzegorza Turnaua.

W niedzielę, 4 czerwca 2023 roku, w Warszawie odbył się Marsz Wolności. Wydarzenie zorganizowane przez Donalda Tuska wraz z Platformą Obywatelską, zgromadziło na ulicach stolicy prawdziwe tłumy. Nie zabrakło w nim znanych twarzy. 

Zobacz wideo Marsz 4 czerwca na nagraniu z drona

Marsz 4 czerwca. Frekwencja była imponująca 

Niedzielny Marsz Wolności był wielkim wydarzeniem dla Polaków. Według szacunkowych obliczeń, w pochodzie wzięło udział ok. pół miliona osób. Obywatele z każdej części kraju przybywali do stolicy zorganizowanymi autokarami, ale i własnymi środkami transportu. Wśród osób wyrażających sprzeciw wobec polityki partii rządzącej i wprowadzeniem tzw. ustawy lex Tusk, pojawiło się wiele gwiazd ze świata show-biznesu np. Magda Mołek, Marcin Meller, Małgorzata Rozenek-Majdan, Olga Bołądź czy Kinga Rusin, która specjalnie na tę okazję powróciła do kraju zza granicy. Obecnością na wydarzeniu pochwaliła się również w mediach społecznościowych Antonina Turnau, która maszerowała w towarzystwie męża oraz ojca.

Zdjęcia z Marszu 4 czerwca. Na wydarzeniu był Marek Kondrat. Żona aktora opublikowała rodzinną fotografię

Swego czasu związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau wywoływał w mediach sporo kontrowersji, między małżeństwem jest bowiem 38 lat różnicy. Para pilnie strzeże prywatności i rzadko pojawia się wspólnie na publicznych wydarzeniach. Z okazji Marszu Wolności zrobili jednak wyjątek.

 

Na pamiątkowej fotografii z wydarzenia, którą żona aktora opublikowała na Instagramie, pojawił się również jego teść, wokalista Grzegorz Turnau. Niedługo później muzyk także postanowił podzielić się wspomnieniami z pochodu. Na udostępnionej przez Turnau fotografii jest również Bronisław Maj. 

 
Byliśmy. Wygramy

— napisał krótko pod zdjęciem. Marek Kondrat jest starszy nie tylko od żony, ale i od teścia. Między aktorem a Grzegorzem Turnau jest 17 lat różnicy.

Więcej o: