Córka Ewy Kasprzyk mówi, jak schudła niemal 30 kg. "Zrobiłam to właściwie bez wysiłku"

Jakiś czas temu na imprezie organizowanej przez klinikę medycyny estetycznej pojawiła się Ewa Kasprzyk wraz ze swoją córką, Małgorzatą Bernatowicz, która olśniła zgromadzonych swoją metamorfozą. Jak sama przyznała, udało jej się zrzucić blisko 30 kg "właściwie bez wysiłku".

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Bernatowicz i Ewa Kasprzyk jakiś czas temu pojawiły się na promocji jednej z klinik medycyny estetycznej. Do sieci trafiło zdjęcie obu pań. Nie sposób nie zauważyć, że Bernatowicz wygląda inaczej niż kilka lat temu. Jak sama przyznała, udało jej się zrzucić około 30 kg. - Zrobiłam to delikatnie, stopniowo i właściwie w ogóle bez wysiłku - zdradziła gwiazda

Zobacz wideo Córka Ewy Kasprzyk o życiu w cieniu mamy: Nigdy nawet nie próbowałam jej prześcignąć

Małgorzata Bernatowicz przeszła spektakularną metamorfozę

Córka Ewy Kasprzyk ma za sobą udział w programach takich jak "The Voice of Poland" czy "Must be the music", w których oczarowała publiczność swoim głosem. Na tym jednak nie zakończyła się kariera muzyczna artystki, która w 2017 roku brała nawet udział w eliminacjach do Eurowizji. Obecnie spełnia się w tej dziedzinie i występuje na scenie pod pseudonimem Carmell.

Tym razem jednak zachwyciła nie tylko barwą głosu, ale i metamorfozą. Wokalistka wygląda bowiem zupełnie inaczej niż kilka lat temu. W rozmowie z reporterem portalu Plotek zdradziła, jak udało jej się zrzucić niemal 30 kg. - Zabiegi to jest coś, co robię od niedawna, ale już widzę efekty. To coś, co zdecydowanie przyśpiesza tę utratę wagi. Natomiast trzeba wdrożyć dietę i ćwiczenia. Trzeba całościowo podejść do tematu - wyjawiła gwiazda. 

 

Córka Ewy Kasprzyk zdradziła sekret swojej diety 

- Zrobiłam to delikatnie, stopniowo i właściwie w ogóle bez wysiłku. Nie byłam na żadnej konkretnej diecie. Korzystałam z rad medycyny chińskiej. Starałam się jeść trzy ciepłe posiłki dzienniev - zdradziła Małgorzata Bernatowicz. Wokalistka przyznała również, że sporo trenowała, jednak z zachowaniem zdrowego rozsądku. - Pozwalałam też swojemu ciału odpocząć, kiedy tego potrzebowało. Bez przeforsowania organizmu. No i tak przez kilka lat schudłam sporo - powiedziała piosenkarka w najnowszym wywiadzie.

Z kolei, jak stwierdziła gwiazda w rozmowie z dziennikiem Super Express, nie zawsze restrykcyjnie trzyma się założeń zdrowego stylu życia. Czasami zdarza jej się zrobić wyjątek od codziennej diety. - Ostatnio trochę sobie podjadłam w Hiszpanii, więc jest nad czym pracować. U mnie na efekty trzeba będzie chwileczkę poczekać - wyjawiła artystka. 

 
Więcej o: