Słyną z łysiny, kiedyś mieli bujne fryzury. Tak w młodości wyglądali znani aktorzy i muzycy

Przez lata przyzwyczaili fanów do swojej łysiny i dziś trudno jest wyobrazić sobie te gwiazdy z inną fryzurą. Okazuje się jednak, że wielu z nich przed laty mogło pochwalić się bujną czupryną. Jak wyglądali sławni muzycy i aktorzy, zanim zostali łysi?

Co łączy Grzegorza Skawińskiego z Dwayne'em Johnsonem? Obaj są sławni, a nieodłącznym elementem ich wizerunku jest łysina. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było, choć fanom trudno jest wyobrazić ich sobie w innej fryzurze. Niektórzy zrezygnowali z bujnej czupryny z wyboru, inni z kolei zostali przymuszeni przez naturę. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy, gdy miały jeszcze włosy. Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Te polskie gwiazdy są dziś łyse. Kiedyś wyglądali zupełnie inaczej

Gdy myślimy o gwiazdach z rodzimego show-biznesu, które słyną z łysiny, niemal od razu na myśl przychodzi kilka nazwisk. Wśród nich z pewnością jest Grzegorz Skawiński. Choć większość fanów nie zna go w innym wydaniu, to okazuje się, że w przeszłości muzyk zespołu Kombii miał bujną fryzurę. Jakiś czas temu opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z młodości, prezentując, jak wyglądał, zanim podbił scenę.

Wierny łysinie jest również Piotr Gąsowski. Aktor i prezenter od lat występuje w takim wydaniu, lecz niewielu wie, że zanim zdobył popularność, z trudem potrafił okiełznać gęste włosy. Na dowód tego, aktor opublikował na Instagramie archiwalną fotografię z młodzieńczych lat. Trzeba przyznać, że jest nie do poznania.

 

Nie inaczej było również w przypadku Tomasza Oświecińskiego. Aktor słynie z charakternego wizerunku. Jest dobrze zbudowany, a dopełnieniem jego muskulatury jest właśnie łysina. Okazuje się, że wiele lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Był nie tylko szczuplejszy, ale również miał długie włosy.

Kiedyś mieli bujną czuprynę, dziś są łysi. Które zagraniczne gwiazdy przeszły metamorfozę? 

Wśród zagranicznych gwiazd wielu jest mężczyzn, w przypadku których łysina jest nieodłącznym elementem wizerunku. Przykładem jest słynny "The Rock", Dwayne Johnson. Aktor, zanim został gwiazdą Hollywood, brał udział w zawodach wrestlingu. Inne było nie tylko jego zajęcie, ale i wygląd. Wówczas aktor wyglądał zupełnie inaczej, miał m.in. dłuższe włosy. W tym zestawieniu nie może również zabraknąć Bruce’a Willisa. Choć kinowy twardziel przez lata przyzwyczaił widzów do swojego wizerunku, to jeszcze trzy dekady temu łysinę zastępowała okazała czupryna, którą możemy podziwiać w filmach, w których grał na początku kariery.

Więcej o: