Lata temu Cleo wystąpiła w X-factorze. Wojewódzki nie miał dla niej litości

- W swojej nieprzeciętności jesteś jednak dość przeciętna. My szukamy kogoś, kto będzie odpaloną rakietą - taki komentarz usłyszała od Kuby Wojewódzkiego Cleo po występie w telewizyjnym show. Obecnie jest jedną z najsłynniejszych polskich wokalistek. Wiele lat temu zdecydowała się na udział w X-factorze. Biorąc pod uwagę opinie jurorów, występ nie poszedł po jej myśli.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo, a właściwie Joanna Klepko obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. W roli trenerki występuje również w muzycznym programie "The Voice Kids". Mało kto wie, że niegdyś sama stała "po drugiej stronie" sceny - nie jako juror, a uczestnik. Wiele lat temu wystąpiła bowiem w "X-factorze". Być może przyjęta wówczas krytyka zaowocowała późniejszym rozwojem jej kariery. 

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Występ Cleo w programie "X-factor". Jurorzy nie mieli litości 

W muzycznym talent show TVN-u Cleo wystąpiła wiele lat temu, dokładniej w 2011 roku. Wówczas - jak wiele ambitnych młodych osób - chciała, by jej umiejętności wokalne ocenili profesjonaliści. W jury programu "X Factor" zasiadali wówczas: Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki oraz Maja Sablewska. 

Przyszła gwiazda zdecydowała się na wykonanie utworu "Proud Mary" Tiny Turner. Po zakończonym występie usłyszała głównie gorzkie słowa krytyki. "To nie jest łatwa piosenka, ale start był fatalny" - powiedział Czesław Mozil. Wojewódzki był podobnego zdania: "W swojej nieprzeciętności jesteś jednak dość przeciętna. (...) My szukamy kogoś, kto będzie odpaloną rakietą". Z kolei Maja Sablewska przyznała wprost, że jest rozczarowana: "Wchodzisz na scenę, mam bardzo duże wyobrażenie na temat twojego występu, a okazuje się nagle, że ty się dusisz w tej piosence". Początkowo Kuba Wojewódzki zakpił nawet z pseudonimu artystki. Wokalistka wyznała bowiem, że znajomi mówią na nią Cleo, wówczas dziennikarz zapytał z ironią: "A możemy tak nie mówić?". Werdykt: trzy razy na nie. 

Polskie gwiazdy w muzycznych talent show 

Słynnych polskich wokalistek i wokalistów, którzy zaczynali swoją karierę w różnorodnych konkursach i muzycznych talent show, jest o wiele więcej. W "X-factorze" mieliśmy już okazję oglądać występ Michała Szpaka, który swoim talentem, charyzmą i wokalem zachwycił jurorów. W tym samym programie wystąpił również Dawid Podsiadło - jakby tego było mało, w 2012 roku zwyciężył w finale drugiej edycji muzycznego show. 

Więcej o: