Marta Manowska zaskoczyła widzów. Nie przyszła na ślub Ady i Michała z "Rolnika"

Marta Manowska, czyli prowadząca programu "Rolnik szuka żony", od lat wspiera uczestników i dba o to, by czuli się przed kamerami komfortowo. Nic więc dziwnego, że pary, które znalazły miłość w telewizyjnym show, zapraszają ją na ślub. Jednak tym razem, na weselu Ady i Michała, Manowska się nie pojawiła.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przed tygodniem Ada i Michał z 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Huczna uroczystość odbyła się na Podlasiu, w rodzinnych stronach pana młodego. Wśród wielu zaproszonych gości zabrakło jednak Marty Manowskiej - gospodyni telewizyjnego show. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ada i Michał szaleją na weselu

Marta Manowska została zaproszona na ślub pary, jednak nie przyszła

Prowadząca programu "Rolnik szuka żony" ma w zwyczaju pojawiać się na ślubach bohaterów telewizyjnego show. Dwa lata temu przyjęła zaproszenie Bogusi i Krzysztofa z ósmej edycji "Rolnika". Z kolei pod koniec czerwca Marta Manowska bawiła się na weselu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. Internauci i miłośnicy programu liczyli, że zjawi się również na ślubie Ady i Michała - tak się jednak nie stało. 

 

Adrianna skomentowała nieobecność Marty Manowskiej na ślubie

Jak wiadomo, wybranka Michała jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych - chętnie opowiada swoim obserwującym o życiu codziennym i o tym, jak zniosła przeprowadzkę na wieś. Chwilę po barwnej ceremonii Adrianna Tyszka zorganizowała na swoim profilu Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi. Jak się okazało, wielu internautów niepokoił fakt, że prowadząca "Rolnika" nie zjawiła się na weselu. Niektórzy doszukiwali się konfliktu, jednak Ada swoją odpowiedzią rozwiała wątpliwości. - Była przez nas zaproszona, ale przeprosiła nas i napisała, że jej nie będzie - napisała krótko Ada. 

Mimo że niektórzy internauci nie kryli żalu i mieli za złe prezenterce, że nie pojawiła się na uroczystości, nowożeńcy okazali się bardziej wyrozumiali. Na swoim weselu, mimo nieobecności Marty Manowskiej, bawili się wspaniale. Zdjęcia z uroczystości pojawiły się nawet na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Instagramie z dopiskiem: "Ado! Michale! Niech każdy Wasz dzień pełen będzie szczęścia, radości i uśmiechu. I żeby każdy następny był jeszcze lepszy! I żeby było ich mnóstwo! Sto lat Młodej Parze!" - czytamy. 

 
Więcej o: