Marek Kondrat po latach przerwy wraca na scenę. Zagra u boku teścia. "Nareszcie"

Marek Kondrat od lat nie występuje na scenie ani przed kamerami. Aktorsko realizuje się dziś w reklamach, na co dzień skupia się na życiu rodzinnym i prowadzeniu biznesu. Fani będą więc zaskoczeni informacją, że aktor po długiej przerwie powraca do teatru.

Marek Kondrat debiutował w "Historii żółtej ciżemki" jako 11-latek. Na koncie ma niezapomniane role w takich produkcjach jak "Ekstradycja", "C.K. Dezerterzy", "Psy" czy "Dzień świra". Od debiutu w 1961 roku zdobył też liczne nagrody zarówno za kreacje teatralne, jak i filmowe.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wybitni aktorzy, którzy nie zagrali w wybitnych produkcjach [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

W 2007 roku Marek Kondrat ogłosił, że kończy karierę aktorską. Skupiał się na innej działalności

W 2007 roku dość niespodziewanie Marek Kondrat ogłosił zakończenie kariery aktorskiej. W 2010 roku wystąpił gościnnie w produkcji "Mała matura 1947", od kilkunastu lat występował jednak jedynie w reklamach banku, udzielał się też jako lektor i aktor dubbingowy. Od 2007 roku Kondrat skupiał się raczej na rozwijaniu biznesu i życiu rodzinnym. W 2015 roku aktor ożenił się z Antonią Turnau, trzy lata później na świat przyszła córka pary, Helena. Teraz wygląda na to, że po latach Marek Kondrat zdecydował się na powrót na scenę i to u boku teścia.

Marek Kondrat wraca na scenę. "Nareszcie tam, gdzie jego miejsce"

Teatr Polski w Szczecinie 5 sierpnia opublikował w mediach społecznościowych post informujący o nadchodzącym wydarzeniu inaugurującym Scenę Szekspirowską. Podczas dwóch koncertów "Wolny przekład z Szekspira, czyli miłość przez wieki się nie zmienia" na scenie pojawi się m.in. Marek Kondrat. Aktor pojawił się na krótkim filmie, za pośrednictwem którego zaprosił na występ. - W dniach 10 i 11 sierpnia w Teatrze Polskim w Szczecinie odbędą się dwa przedstawienia pod tytułem "Wolny przekład z Szekspira, czyli miłość przez wieki się nie zmienia". Gorąco państwa zapraszam, wezmę udział w tych przedstawieniach - powiedział. To jednak niejedyna gwiazda, która wystąpi na koncercie. Pojawią się również Dorota Miśkiewicz czy Grzegorz Turnau.

 

Nic dziwnego, że powrót Marka Kondrata na scenę, nawet jeśli zaledwie na dwa koncerty, wywołał takie poruszenie wśród fanów aktora. W komentarzach nie brakowało zaskoczenia i radości.

Panie Marku, wspaniale wieści!
Nareszcie tam, gdzie jego miejsce.
Więcej o: