Kelnerka z "Kuchennych rewolucji" szczerze o programie. "Oni szukają sensacji"

Jakiś czas temu jedna z kelnerek restauracji, której właściciele zgłosili się do programu "Kuchenne rewolucje", opowiedziała o tym, jak w rzeczywistości wygląda telewizyjne show za kulisami i czy wszystko odbywa się naturalnie. Kobieta skomentowała również zachowanie Magdy Gessler. Jej słowa niektórych mogą zaskakiwać.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Kuchenne rewolucje" od 2010 roku gromadzą przed telewizorami rzesze widzów i biją rekordy popularności. Program wywołuje jednocześnie liczne kontrowersje - m.in. ze względu na zachowanie prowadzącej Magdy Gessler, które zdarzało się rzucać we właścicieli restauracji talerzami, przeklinać i krzyczeć. W oczach niektórych internautów nie ma to nic wspólnego z chęcią pomocy tonącym w długach lokalom, a jedynie jest przejawem tzw. kultury upokarzania. Czy rzeczywiście wszystkie sceny w programie odbywają się naturalnie, czy są wcześniej wyreżyserowane? Głos w sprawie zabrała kelnerka, która wystąpiła w jednym z odcinków "Kuchennych rewolucji".

Zobacz wideo Plotek z wizytą u Magdy Gessler. Jak wygląda wnętrze restauracji?

Kelnerka z "Kuchennych rewolucji" mówi szczerze, jak wyglądały nagrania 

Karolina Dąbrowska obecnie zajmuje się hodowlą i uprawą roślin, przed laty była jednak kelnerką w restauracji, w której przeprowadzane były "kuchenne rewolucje". Kobieta na swoim kanale na YouTube opowiedziała o tym, jak telewizyjne show wygląda "od kuchni". - Przyjeżdża bardzo duża ekipa. Tam jest ok. 20 osób. Jest projektant wnętrz, jest dwóch psychologów, którzy na początku szukają, kto ma, z czym problem, żeby zbudować na czymś historię tej restauracji - mówi Karolina. 

Jednocześnie była kelnerka podkreśliła, że program nie jest wyreżyserowany, ale ekipa, pracująca przy produkcji ma swoją wizję, którą pragnie w konkretnym odcinku zrealizować. Przygotowanie tej telewizyjnej kreacji rozpoczyna się jeszcze przed przyjazdem Magdy Gessler. - Oni budują napięcie. Ci psychologowie rozmawiają, szukają sensacji, którą później w odpowiednim czasie mogą wyłożyć - dodaje Karolina. 

 

Była uczestniczka "Kuchennych rewolucji" komentuje zachowanie Magdy Gessler

Karolina Dąbrowska na opublikowanym filmie skomentowała również zachowanie Magdy Gessler. Kobieta przyznała jednak, że nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "jaka ona jest naprawdę". - Ona w programie gra swoją rolę. Jeżeli chodzi o "Kuchenne rewolucje" była bardzo niemiła, wtedy kiedy miała być niemiła. Była bardzo miła wtedy, kiedy trzeba było być bardzo miłym. Wymieniłyśmy kilka zdań bez kamer i wydawała się otwartą, życzliwą osobą. Uważam, że Magda Gessler jest aktorką, która gra w tym programie - mówi Karolina na nagraniu. 

Więcej o: