Była dziecięcą gwiazdą "Rodzinki.pl". Dziś rozwija się jako fotomodelka

Karierę na planie słynnej produkcji TVP zaczynała, mając zaledwie 6 lat. Widzowie pokochali ją za bystre spojrzenie, rezolutność i błyskotliwe komentarze. Dziś Emilia Dankwa wkracza w dorosłość, odkrywając w sobie nie tylko talent do aktorstwa, ale i fotomodelingu.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Emilia Dankwa karierę aktorską zaczynała w wieku 6 lat; wówczas wcieliła się w rolę Zosi w słynnym serialu "Rodzinka.pl". Gwiazda dorastała na oczach rzeszy widzów. Jak wygląda dzisiaj? 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa skradła serca widzów "Rodzinki.pl"

Młoda aktorka w serialu "Rodzinka.pl" grała obok największych gwiazdy, takich jak Tomasz Karolak czy Małgorzata Kożuchowska. W popularnej produkcji TVP wystąpiła jako Zosia, koleżanka Kacpra Boskiego. Mimo niewielkiego doświadczenia Emilia Dankwa potrafiła oczarować widzów swoim bystrym spojrzeniem, promiennym uśmiechem i błyskotliwymi komentarzami, na które z trudem potrafili znaleźć odpowiedź starsi członkowie ekipy. Dla wielu zaskoczeniem była zatem wiadomość, że po zakończeniu zdjęć do "Rodzinki.pl" młoda gwiazda postanowiła nie kontynuować swojej kariery aktorskiej

 

Przerwała karierę aktorską. Wybór padł na inną branżę

Emilia Dankwa postanowiła przerwać rozwój kariery aktorskiej. Zamiast tego wkraczająca w próg dorosłości gwiazda postawiła na fotomodeling. Efekty jej pracy przed obiektywem można obejrzeć na Instagramie; obecnie celebrytka ma już ponad 165 tys. obserwujących. Popularnością cieszy się także jej profil na TikToku, gdzie liczba jej fanów w ostatnim czasie wzrosła do 270 tys. Aktorka "Rodzinki.pl" rocznikowo ma już 18 lat i znacznie różni się od postaci, w którą wcielała się w serialu. Jej niezwykły typ urody nie umknął uwadze internautów, którzy pod najnowszym wpisem komentują:

Śliczna, cudowna, samo piękno
Wow, przepiękna jesteś
Najrzadszy i najładniejszy typ urody w mojej opinii

- piszą internauci.

 
Więcej o: